Şampiyonluk yolunda iddialılar!

*Karacabey Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, şampiyonluk yolunda dolu dizgin ilerlemeye devam ediyor. 6 haftadır üst üste salonlardan galibiyetle çıkan ve 2. Ligde mücadele veren takım, 12 Ocak Pazar günü saat 15.00’de İstanbul Esenyurt Belediyespor Voleybol Takımı ile karşılaşacak.
*İlçede faaliyet gösteren pek çok spor takımının çeşitli başarılarla ilçe halkını onurlandırdığını belirten Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, “Sporcularımızı ve yöneticilerimizi tebrik ediyorum. Umuyorum ki, yalnızca futbol değil voleybolda da şampiyonluk yolunda iddiamızı sürdüreceğiz” dedi.

6 haftadır üst üste salonlardan galibiyetle çıkan ve 2. Ligde mücadele veren Karacabey Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, Atatürk Spor Salonu’nda 12 Ocak Pazar günü saat 15.00’de İstanbul Esenyurt Belediyespor Voleybol Takımı ile karşılaşacak.
Karacabey Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, geçen hafta sonu Muğla Göcek deplasmanında 3-1 galip ayrılmıştı. 6 haftadır galip gelen takım bu hafta sonu kendi evinde İstanbul temsilcisi Esenyurt Belediyespor ile karşılaşacak. Takım yöneticilerinden Karacabeylilere, salona gelerek takımlarına destek çağrısı yapıldı.

  1. Ligteki başarısıyla dikkatleri üzerine çeken Voleybol Takım Antrenörü Mustafa Cengiz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Hedefimiz bundan sonraki karşılaşmalardan da galip ayrılarak İzmir’de oynanacak play-off’ların ardından üst lige adımızı yazdırmak. Bu anlamda mücadelemize destek için pazar günü oynanacak karşılaşmaya tüm Karacabeylileri bekliyoruz” dedi.
    Başkan Özkan’dan tebrik
    Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan da, ilçede faaliyet gösteren pek çok spor takımının çeşitli başarılarla ilçe halkını gururlandırdığını söyledi. Özkan, “Sporda yakaladığımız bu güzel gidişat için yöneticilerimize, sporcularımıza ve destek veren halkımıza teşekkürler. Sporcularımızı ve yöneticilerimizi tebrik ediyorum. Umuyorum ki, yalnızca futbol değil voleybolda da şampiyonluk yolunda iddiamızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir