Karacabey Meltem Gazetesi
» 
“Ergün Koç, her gün Koç”
a aa
Tarih : 29 Mart 2014 9:52
“Ergün Koç, her gün Koç”
Karacabey Belediye Başkanı ve yeni dönem Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Ergün Koç'a destek mesajı vermek isteyen kalabalık bir grup, Cumhuriyet Alanı'nı “Ergün Koç, her gün Koç” tezahüratları ile inletti.
“Ergün Koç, her gün Koç”
reklam

Karacabey Belediye Başkanı ve yeni dönem Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Ergün Koç’a destek mesajı vermek isteyen kalabalık bir grup, Cumhuriyet Alanı’nı “Ergün Koç, her gün Koç” tezahüratları ile inletti.
Yarınki seçimde Ergün Koç’u destekleyeceklerini belirten vatandaşlar, ilk olarak Uluabatlı Hasan Meydanı’nda toplandı. Sayıları dakikalar içerisinde yüzleri bulan kalabalık grup, Belediye Başkanlığı’na doğru harekete geçti. Yürüyüş sırasında bazı vatandaşları ise evlerinin balkonlarından alkışlarla gruba destek verdi.
Destekçilerini karşılayan Başkan Koç, kişisel sosyal paylaşım sayfasından ziyareti duyurarak, “Destek olmak isteyen herkesi bu gece makamıma bekliyorum” mesajı yayınladı. Kısa bir süre sonra ise ikinci bir kalabalık, Belediye Binası önünde toplanmaya başladı.
Makam odasının balkonundan destekçilerini selamlayan Başkan Koç, “Bizler gücümüzü sizlerden aldık. Ankara’ya, Bursa’ya gebe kalmadık. Üçlüyü, beşliyi, başkalarına gebe kalan, medet umanları bırakın. İçinizden biri var burada ona bakın. Ankara ve Bursa olmadan ilçemize kazandırdıklarımıza bir bakın. Doğalgazı onlarla getirmedik. Hastane ve TOKİ projelerinin onların haberi yokken peşine biz düştük. Sizlerin bu heyecanı, artık beni uyutmaz. Hizmet aşkıma güç kattınız. Yapacaklarımın teminatı, yaptıklarımız ve sizlersiniz. Allah hepinizden razı olsun. İyiki varsınız” ifadelerine yer verdi. Koç’un konuşmasını, alkışlarla sık, sık kesen grup, Cumhuriyet Alanı’nı “Ergün Koç, her gün Koç” tezahüratları ile inletti.
Mini mitingin ardından Karacabey Kültür, Sanat ve Spor Derneği yöneticileri ve üyeleri Başkan Ergün Koç’u makamında ziyaret etti. Yeni oluşumlarının aldıkları karar ile seçimlerde Başkan Koç’u destekleyeceklerini ifade eden ve topluluk adına bir konuşma yapan Murat Sel, “Yaptıklarınızı biliyoruz ve inanıyoruz yeni dönemde yine Karacabey’in çıtasını siz arttıracaksınız. Bunu bir kez daha başaracağınızı biliyoruz, arkanızda olduğumuzu belirtmek istiyor ve sizi destekliyoruz” ifadelerine yer verdi.
Ziyaretten duyduğu heyecanı duygulanarak dile getiren Başkan Koç ise “Ziyaretiniz beni gerçekten onurlandırdı. Karacabeylilerle birlikte yürüyeceğimiz daha nice yolumuz var. Hep birlikte güzel bir Karacabey için yola devam edeceğiz” dedi.
Derneği ziyaretinin ardından ise Karacabeyli kadınlar, Başkan Koç’a destek için makam odasında bir araya geldi. İlçede bayanlara yönelik pek çok alanda devrim niteliğinde hizmetlerin yapıldığını savunan kadınlar, seçimlerden sonra yine başkanlık koltuğunda Ergün Koç’u görmek istediklerini ifade etti.
Başkan Ergün Koç, “Bizim dolaştığımız koridorlarda, oturduğumuz masalarda onların hayalleri bile dolaşamaz. Yılların birikimini, devletimden aldığım talim, terbiyeyi bugün ilçem adına bir beş yıl daha kullanmak için yetki istiyorum. İnanıyorum halkımız bize o yetkiyi verecek ve 31 Mart sabahı ilk basın açıklamamın başlığı ‘Nerede kalmıştık olacak” dedi.

Etiketler :

DİĞER GENEL HABERLERİ

  • Koş koş, asansörcü ağabeyi getir!

   Koş koş, asansörcü ağabeyi getir!

   Bir asansör muhabbetidir gidiyor basında, lakin ben bu muhabbeti kaçırmışım. Ucundan berisinden yakalamak için nedir ne değildir diye sordum tabii Google efendiye. Konuyla ilgili pek çok yazı çıktı karşıma....

  • “Tek taraflı sözleşme çiftçinin belini büküyor!”

   “Tek taraflı sözleşme çiftçinin bel...

   Karacabey Ziraat Odası Başkanı Erhan Erdem ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ramazan Düzen ve Ozan Pullu dün Atatürk Kent Meydanı'nda hizmet veren Kahve 6'da basınla bir araya geldi. Tek taraflı sözleşme ve briksin...

  • Mehmetçiğe anlamlı destek!

   Mehmetçiğe anlamlı destek!

   Karacabey Uluabatlı Hasan İlkokulu öğretmen ve öğrencileri, Mehmetçik için tek yürek oldu. Türk askerine destek amaçlı gerçekleştirdiği 3 anlamlı projelere imza atan Uluabatlı Hasan İlkokulu tüm kesimlerce...

  • AK Kadınlar’dan Kaymakam’a ziyaret

   AK Kadınlar’dan Kaymakam’a...

   Adalet ve Kalkınma Partisi Karacabey İlçe Kadın Kolları Başkanı Hamiyet Özenli ve yönetimi geçtiğimiz hafta Kaymakam Dr. Yusuf Gökhan Yolcu'yu makamında ziyaret etti. Başkan Özenli ve yönetimine...

  • Kuşku dolu intihar Kuşlu Ailesi’ni yasa boğdu!

   Kuşku dolu intihar Kuşlu Ailesi’...

   *Arkadaşlarına telefon ederek intihar edeceğini ve annesi ile babasının kendisini affetmesini söyleyen Şahin Kuşlu bu görüşmeden beş dakika sonra Akçasusurluk'taki çiftlik evlerinin bahçesinde ölü...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR