Karacabey Meltem Gazetesi
» 
“Ergün Koç, her gün Koç”
a aa
Tarih : 29 Mart 2014 9:52
“Ergün Koç, her gün Koç”
Karacabey Belediye Başkanı ve yeni dönem Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Ergün Koç'a destek mesajı vermek isteyen kalabalık bir grup, Cumhuriyet Alanı'nı “Ergün Koç, her gün Koç” tezahüratları ile inletti.
“Ergün Koç, her gün Koç”
reklam

Karacabey Belediye Başkanı ve yeni dönem Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Ergün Koç’a destek mesajı vermek isteyen kalabalık bir grup, Cumhuriyet Alanı’nı “Ergün Koç, her gün Koç” tezahüratları ile inletti.
Yarınki seçimde Ergün Koç’u destekleyeceklerini belirten vatandaşlar, ilk olarak Uluabatlı Hasan Meydanı’nda toplandı. Sayıları dakikalar içerisinde yüzleri bulan kalabalık grup, Belediye Başkanlığı’na doğru harekete geçti. Yürüyüş sırasında bazı vatandaşları ise evlerinin balkonlarından alkışlarla gruba destek verdi.
Destekçilerini karşılayan Başkan Koç, kişisel sosyal paylaşım sayfasından ziyareti duyurarak, “Destek olmak isteyen herkesi bu gece makamıma bekliyorum” mesajı yayınladı. Kısa bir süre sonra ise ikinci bir kalabalık, Belediye Binası önünde toplanmaya başladı.
Makam odasının balkonundan destekçilerini selamlayan Başkan Koç, “Bizler gücümüzü sizlerden aldık. Ankara’ya, Bursa’ya gebe kalmadık. Üçlüyü, beşliyi, başkalarına gebe kalan, medet umanları bırakın. İçinizden biri var burada ona bakın. Ankara ve Bursa olmadan ilçemize kazandırdıklarımıza bir bakın. Doğalgazı onlarla getirmedik. Hastane ve TOKİ projelerinin onların haberi yokken peşine biz düştük. Sizlerin bu heyecanı, artık beni uyutmaz. Hizmet aşkıma güç kattınız. Yapacaklarımın teminatı, yaptıklarımız ve sizlersiniz. Allah hepinizden razı olsun. İyiki varsınız” ifadelerine yer verdi. Koç’un konuşmasını, alkışlarla sık, sık kesen grup, Cumhuriyet Alanı’nı “Ergün Koç, her gün Koç” tezahüratları ile inletti.
Mini mitingin ardından Karacabey Kültür, Sanat ve Spor Derneği yöneticileri ve üyeleri Başkan Ergün Koç’u makamında ziyaret etti. Yeni oluşumlarının aldıkları karar ile seçimlerde Başkan Koç’u destekleyeceklerini ifade eden ve topluluk adına bir konuşma yapan Murat Sel, “Yaptıklarınızı biliyoruz ve inanıyoruz yeni dönemde yine Karacabey’in çıtasını siz arttıracaksınız. Bunu bir kez daha başaracağınızı biliyoruz, arkanızda olduğumuzu belirtmek istiyor ve sizi destekliyoruz” ifadelerine yer verdi.
Ziyaretten duyduğu heyecanı duygulanarak dile getiren Başkan Koç ise “Ziyaretiniz beni gerçekten onurlandırdı. Karacabeylilerle birlikte yürüyeceğimiz daha nice yolumuz var. Hep birlikte güzel bir Karacabey için yola devam edeceğiz” dedi.
Derneği ziyaretinin ardından ise Karacabeyli kadınlar, Başkan Koç’a destek için makam odasında bir araya geldi. İlçede bayanlara yönelik pek çok alanda devrim niteliğinde hizmetlerin yapıldığını savunan kadınlar, seçimlerden sonra yine başkanlık koltuğunda Ergün Koç’u görmek istediklerini ifade etti.
Başkan Ergün Koç, “Bizim dolaştığımız koridorlarda, oturduğumuz masalarda onların hayalleri bile dolaşamaz. Yılların birikimini, devletimden aldığım talim, terbiyeyi bugün ilçem adına bir beş yıl daha kullanmak için yetki istiyorum. İnanıyorum halkımız bize o yetkiyi verecek ve 31 Mart sabahı ilk basın açıklamamın başlığı ‘Nerede kalmıştık olacak” dedi.

Etiketler :

DİĞER GENEL HABERLERİ

  • Hayvancılıkta acil durum!

   Hayvancılıkta acil durum!

   *Artan girdi maliyetleri ve değişmeyen et - süt fiyatları nedeniyle hayvan üreticisinin can çekiştiğini söyleyen Karacabey Ziraat Odası Başkanı Erhan Erdem, üretici, besici ve sanayicinin bir araya gelerek...

  • Tarım ve hayvancılığın lisesi açıldı

   Tarım ve hayvancılığın lisesi açıldı

   Karacabey Ticaret Borsası'nın desteği ile tarım ve hayvancılık alanında ilçeye kazandırılan Harmanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, geçtiğimiz Cuma günü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat...

  • Arap Koşu Tayları ihaleyle satılacak

   Arap Koşu Tayları ihaleyle satılacak

   Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü'ne bağlı Karacabey Tarım İşletmesi Müdürlüğü'nce, 16 baş "Safkan erkek Arap koşu tayı" açık artırma yoluyla satışa sunulacak. Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, Karacabey...

  • KTSO’da İmar Barışı bilgilendirmesi

   KTSO’da İmar Barışı bilgilendir...

   Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası, Karacabey Demirci Marangoz ve Benzerleri Esnaf ve Sanatkârlar Odası ve Karacabey Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi işbirliği ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ve...

  • İyi Parti’li Erozan’dan Karacabey’e çıkarma!

   İyi Parti’li Erozan’dan Ka...

   İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere geçtiğimiz Cuma günü Karacabey'e çıkarma yaptı. İlk olarak davet üzerine İyi Parti...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR