CHP’de Göndük güven tazeledi

CHP Karacabey İlçe Kadın Kolları Olağan Kongresi, geçtiğimiz hafta İlçe Binası’nda yapıldı. Mevcut İlçe Kadın Kolları Başkanı Neşe Göndük, tek aday olarak girdiği seçim sonucunda tekrar başkanlığa seçildi. Kongrenin ardından güven tazeleyen Neşe Göndük, Cumhuriyet Halk Partisi kadınları olarak iktidara yürümenin çalışmalarını yarından tezi yok başlatacağız. Çünkü o ruh hepimizi sarmış durumda.” dedi.

CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Göndük, şunları kaydetti: “Önümüzdeki süreçte parti örgütümüzün tüm kademeleriyle birlikte uyumlu ve üreten bir biçimde, partimizin Karacabey’de ve tüm Türkiye’de iktidar olması için tüm gücümle, korkmadan, yılmadan üstlendiğim görevin ve de sorumluluğun bilincindeyim. Sayın ilçe başkanımızın da kadın olmasını avantaj olarak görmekteyim. Bundan böyle birbirimizi anlayarak partimize daha fazla nasıl yararlı olabiliriz ona kafa yoracağız. Cumhuriyet Halk Partisi kadınları olarak iktidara yürümenin çalışmalarını yarından tezi yok başlatacağız. Çünkü o ruh hepimizi sarmış durumda.

Gün partimize, ülkemize, çocuklarımıza, halkımıza karşı sorumluluk üstlenme günüdür. Çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Kimseyi ayrıştırmadan, bütünleştirici bir yapıyla ve herkesi kucaklayarak, üslubumuzu koruyarak sahalarda yer alacağız. Birlik içinde el ele Cumhuriyet Halk Partisi’ni el ele iktidara taşıyacağız. Sosyal demokrasi bastığım zemin, Mustafa Kemal Atatürk baktığım yön olacaktır.”

Öte yandan Neşe Göndük başkanlığındaki yeni dönem CHP İlçe Kadın Kolları yönetiminde şu isimler yer aldı: Nalan Aka, Cemile Barutçular, Aysel Bulanık, Filiz Çolak, Leman Küçük, Fakiye Şimşek, Perihan Telli, Mualla Tuğ, Sibel Ulutürk, Kadriye Vural.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir