Bursaspor yasta

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, dün tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Geçen hafta Orduspor karşılaşmasından sonra Bursa'da Pazar günü sabaha karşı geçirdiği kalp krizinin ardından Bursa Acıbadem Hastanesi'nde yoğun bakıma alınan Başkan İbrahim Yazıcı hayatını kaybetti.
    Konuyla ilgili açıklama yapan Acıbadem Bursa Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nadir Şener şunları söyledi: "Sayın İbrahim Yazıcı, hastanemize getirildiğinde Acil ekibimize, kalp masajı ile teslim edilmişti. Hastanemizde yaklaşık 1 saat süren canlandırma uğraşısı sonrasında kalp atımında geri dönüş olmuş ve yoğun bakım servisine alınarak geçici kalp pili takılmıştı. Yoğun bakımdaki kritik tedavi süreci devam ederken bu sabah 06:30'da kalbi yeniden durdu ve tıbbi müdahale ile tekrar geri döndürüldü.
    Ancak son kalp durmasından sonra genel durumu kötüleşerek devam etti. Maalesef ki, Sayın Yazıcı'yı bugün saat 13:40 itibariyle kaybetmiş bulunmaktayız. Ailesine, sevenlerine ve Bursaspor camiasına başsağlığı diliyoruz."
İbrahim Yazıcı kimdir?
İbrahim Yazıcı, 1948 yılında Bursa doğmuştur. Türk siyasetçidir ve lise mezunudur. Yazıcı Turizm Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanlığı, Bursaspor Kulübü Başkanlığı, 20. Dönem Bursa, 21. Dönem Muğla Milletvekilliği yapmıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır. 2009 seçimlerinde tekrar Bursaspor başkanlığına seçilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir