Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Karacabey Meltem Gazetesi
» 
Başkan Özkan’dan Ankara çıkarması
a aa
Tarih : 10 Eylül 2019 12:56
Başkan Özkan’dan Ankara çıkarması
Başkan Özkan’dan Ankara çıkarması
reklam

*Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan ile Ankara’ya giderek bir dizi temaslarda bulundu. Ziyaretlerin oldukça verimli geçtiğini belirten Özkan, “Görüşmelerimizde Karacabey’de devam eden projeler üzerine konuştuk ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk” dedi.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan ile Ankara’ya giderek bir dizi temaslarda bulundu. Oldukça verimli geçen Ankara ziyaretinde, Karacabey hakkında çeşitli konularda fikir alışverişinde bulunuldu.
Ankara gezisi hakkında açıklamalarda bulunan Özkan, Ankara’da birçok önemli isimle bir araya geldiklerini söyledi. Bu kapsamda ilk olarak, Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Fatih Metin’i ziyaret ettiklerini ifade eden Özkan, “AK Parti İlçe Başkanımız Ertem İşcan ile gerçekleştirdiğimiz ziyarette devam eden projelerimiz hakkında istişarelerde bulunduk.
Ayrıca Adalet Bakanlığı Bakan Yardımcılığı’na atanan Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş’a da ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunduk. Yine, Adalet Bakanlığı Bakan Yardımcılığı görevine atanan önceki dönem AK Parti Bursa Milletvekilimiz Zekeriya Birkan’la da bir araya geldik ve keyifli bir sohbet gerçekleştirdik” dedi.
Oldukça verimli geçti
Ziyaretlerin oldukça verimli geçtiğine dikkat çeken Başkan Özkan, Adalet Bakan Yardımcısı Danışmanı Tetkik Hakimi Erkan Akdüne, Türkiye Şeker Fabrikaları Genel Müdürlüğü görevine getirilen Mücahit Alkan, Tapu Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı, Dışişleri Bakanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı görevine getirilen eski Dışişleri Bakanlığı Stuttgart Başkonsolosu Ahmet Akıntı, Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcılığı’na atanan Gençlik ve Spor Bursa eski İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin’i de ziyaret ettiklerini ve çeşitli konularda istişarelerde bulunduklarını kaydetti.
Projeler üzerine konuştuk
Özkan, bu tür görüşmelere devam edeceklerini dile getirerek, “Ziyaretlerimizde Karacabey’de devam eden projeler üzerine konuştuk. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk.
İlçemizin sosyal, kültürel, ekonomik ve sportif açından tüm yönleriyle gelişimine önem veriyoruz. Çağdaş belediyecilik adına bugüne kadar çok önemli projeleri hayata geçirdik.
Bundan sonra da yeni projeler geliştirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Etiketler :

DİĞER BÖLGE HABERLERİ

  • NİYAZİ NOYAN’I YİTİRDİK

   NİYAZİ NOYAN’I YİTİRDİK

   Karacabey'de 15 yıl başarı ile görev yapan Türkçe Öğretmeni Niyazi Noyan (66) kansere yenik düştü. Erken denilebilecek bir yaşta yaşama veda eden Niyazi Noyan'ın beklenmedik ölümü sevenlerini yasa boğdu....

  • 1. Harmanlı Tarım Şenliği alkışı hak etti

   1. Harmanlı Tarım Şenliği alkışı hak e...

   Karacabey'in düşman işgalinden kurtuluşunun 97. Yılı kapsamında, geçtiğimiz Cuma günü Karacabey Belediyesi ve Harmanlı Mahalle Muhtarlığı işbirliğinde düzenlenen, “1. Harmanlı Tarım Şenliği” organizasyon ve...

  • Kurtuluş Günü kutlamasında duygu seli!

   Kurtuluş Günü kutlamasında duygu seli!

   Karacabey'in düşman işgalinden kurtuluşunun 97. Yıldönümü geçtiğimiz Cumartesi günü coşkuyla kutlandı. Cumhuriyet Alanı'ndaki kutlama ve anma etkinlikleri Atatürk Anıtı'na Kaymakamlık ve Belediye...

  • Bakırköy’e şehitlerine vefa

   Bakırköy’e şehitlerine vefa

   Karacabey'in düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı etkinlikleri kapsamında, Bakırköy'ü Yunan askerlerinden kahramanca korumak için canını feda eden Arap Ali ve isimleri bilinmeyen iki meçhul asker adına...

  • İyilik Denizi Projesi hayat buldu!

   İyilik Denizi Projesi hayat buldu!

   Karacabey Belediyesi'nin kurtuluş günü etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen İyilik Denizi Projesi ilçede hayat buldu. Karacabey Belediyesi öncülüğünde ve ilçenin yetiştirdiği Senarist ve Sinema...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR