Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Karacabey Meltem Gazetesi
» 
Akkuş, Karacabey’e teşekküre geldi
a aa
Tarih : 15 Nisan 2019 17:09
Akkuş, Karacabey’e teşekküre geldi
Akkuş, Karacabey’e teşekküre geldi
reklam

CHP Bursa İl Başkanı Akkuş, “Karacabey’de sandığa giden 55 bin 157 seçmenden 18 bin 973’ü Millet İttifakı’na oy verdiğini görüyoruz. Karacabeyli seçmen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nda da bir rekor kırarak Mustafa Bozbey’e 25 bin 646 oyla destek olmuştur. Başarıda emeği geçen Süleyman Tuğ başkanlığındaki Karacabey örgütünü kutluyorum.” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi’ni değerlendirmek için geçtiğimiz hafta sonu ilçe binasında partililerle buluştu. Akkuş, seçim sürecini iyi değerlendiren Karacabey teşkilatına özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür etti.
CHP Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş ve yöneticiler, geçtiğimiz hafta sonu Karacabey’e gelerek ilçe Başkanı Süleyman Tuğ, eski ilçe başkanları Fatma Mendeş, Gönül Avil, Meclis Üyeleri Murat Tanrıverdi, Kemal Ziya Koşaner, Hasan Hüseyin Kula, Mustafa Utku, ilçe yöneticileri ve parti üyeleri ile bir araya geldi.
İlçe binasında gerçekleştirilen toplantıda Süleyman Tuğ’un başkanlığa atanmasından bu güne kadar yapılan çalışmalar ile 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri masaya yatırıldı. Akkuş, “Karacabey’de sandığa giden 55 bin 157 seçmenden 18 bin 973’ü Millet İttifakı’na oy verdiğini görüyoruz. Karacabeyli seçmen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nda da bir rekor kırarak Mustafa Bozbey’e 25 bin 646 oyla destek olmuştur. Başarıda emeği geçen Süleyman Tuğ başkanlığındaki Karacabey örgütünü kutluyorum.” dedi.
Bursa il başkanı ve yöneticilerine ev sahipliği yapan İlçe Başkanı Süleyman Tuğ da göreve atanmasının ardından kendilerini seçim sürecinde bulduklarını, ancak partili arkadaşların özverili çalışmaları ile acemilik yaşamadan Millet İttifakı adayı ile gidilmedik köy, gezilmedik mahalle bırakmadıklarını anlattı.
Karacabey’de 63 bin 222 seçmen bulunduğunu ve gecelerini gündüzlerine katarak neredeyse bu seçmenlerin hemen hepsi ile buluşup projelerini anlattıklarını vurgulayan Tuğ, Millet İttifakı olarak 9 Belediye Meclis Üyesi ile 5 yıl boyunca ilçe adına kalıcı projeler üretmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
Karacabey için taşın altına ellerini değil, tüm vücutlarını koymaya her zaman hazır olduklarına vurgu yapan Süleyman Tuğ; “Seçim sürecinde ilçe yöneticilerimizle, kadın ve gençlik kollarımızla büyük bir özveri ile çalıştık. Bize destek veren Karacabey halkına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kendilerinden aldığımız yetki ile önümüzdeki 5 yılı çok iyi değerlendireceğiz. Karacabey’i geleceğe taşıyacak her projeye desteğimizin olacağının sözünü veriyoruz. Ancak bunun aksini düşündüğümüz projelerin de sonuna kadar karşısında olacağımızın bilinmesini istiyoruz. Biz, günü kurtaracak projelere değil, gelecek nesillere kalıcı eserler bırakacak her projede varız.
Çok değerli ilçe halkından destek alarak bir kez daha göreve getirilen Ali Özkan’a ve tüm meclis üyelerine başarılar diliyor, sandıkta bizi destekleyen ve desteklemeyen herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Değerlendirme toplantısında daha önce ilçe başkanlığı ve Belediye Meclis Üyeliği görevini de üstlenen Gönül Avil, ittifak kararını başarılı bulduğunu belirterek, CHP’nin geleceği için birlik ve beraberliğin önemli olduğunun altını çizdi.
Eski İlçe Başkanı ve yeni Belediye Meclis Üyesi Murat Tanrıverdi de seçilen ve seçilemeyen meclis üyeleri ile seçime destek verip geceli gündüzlü çalışan CHP’ye gönül vermiş tüm partililere teşekkür ederek, Belediye’de ilçe halkının sözcüsü olacaklarını ifade etti.

Etiketler :

DİĞER BÖLGE HABERLERİ

  • Karacabey çocuk istismarı istemiyor!

   Karacabey çocuk istismarı istemiyor!

   Karacabeyli vatandaşlar bugün çocuk tecavüzcülerini protesto yürüyüşü yapacak. Siyasi partilerin ve sivil toplum örgütlerinin katılmayacağını belirtilen anlamlı yürüyüşle ilgili konuşan vatandaşlar, saat...

  • CHP Gençlik’te yine Acar dönemi

   CHP Gençlik’te yine Acar dönemi

   Cumhuriyet Halk Partisi Karacabey Gençlik Kolları Başkanlığı'na yeniden İlke Acar getirildi. CHP Gençlik Kolları Başkanı İlke Acar yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; “Görevi bir kez daha devralmış...

  • Karacabey turizmde patlama yaşayacak

   Karacabey turizmde patlama yaşayacak

   Sahip olduğu birbirinden eşsiz doğal ve kültürel değerleriyle, Bursa tarihinin her döneminde zenginliğiyle ön plana çıkan Karacabey, son yıllarda atılan başarılı adımlar sayesinde turizm potansiyelini gün...

  • Alkışlar “23 Nisan” çocuklarına!

   Alkışlar “23 Nisan” çocuklarına!

   23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 99. yılı tüm yurtta olduğu gibi geçtiğimiz Salı günü Karacabey'de de çeşitli törenlerle coşkuyla kutlandı. Türkiye'nin geleceğinin emin ellerde olduğuna dikkat...

  • Otoyol çalışmasında acı olay

   Otoyol çalışmasında acı olay

   İstanbul-İzmir Otoyolu yapım çalışması sırasında hafriyat kamyonundan üzerine çakıl taşı dökülen işçi hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre, İstanbul-İzmir Otoyolu'nun Karacabey etabında yol yapım...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR