Yenilenen İYİ Parti’den iktidar olma sözü

Geçtiğimiz hafta sonu Olağan Kongresi’ni gerçekleştiren İYİ Parti Karacabey Teşkilatı, yeni İlçe Başkanı Fatih Karabatı öncülüğünde önceki akşam ilk kez toplandı. Parti binasındaki toplantıya; görevi Karabatı’ya devreden eski İlçe Başkanı Erdem Uğur, Belediye Meclis Üyeleri Adnan Akın ve Gizem Arda ile yeni ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

İYİ Parti’ye Karacabey’de büyük bir ilgi olduğunun altını çizerek kısa bir konuşma yapan İlçe Başkanı Fatih Karabatı, yeni yönetimle birlikte yeni üye kayıtlarına start vereceklerini söyledi. Kendisi ile birlikte bu kutsal yolculuğa çıkan yönetim kuruluna, gençlik kollarına, evlerindeki işlerini bırakıp Karacabey için emek ve hizmet verme adına ellerini taşın altına koyan tüm kadın yönetici ve üyelere teşekkür etti.

Bugüne kadar yaptığı özverili çalışmalar nedeniyle eski İlçe Başkanı Erdem Uğur’u da teşekkür plaketi ile onurlandıran Karabatı başkanlığındaki yeni yönetim, aldıkları bayrağı daha yukarılara taşıyacaklarının altını çizdi.

Sivil hayatta aldığı ilk plaket olması nedeniyle bunun kendisi için çok anlamlı olduğunu ifade eden eski İlçe Başkanı Erdem Uğur, “Görevim süresince tayinimiz çıktığında birer plaketle onurlandırılırdık. Emekli olduktan ve sivil hayata geçtikten sonra bu almış olduğum ilk plaket olması nedeniyle benim için anlamı da çok büyük. O yüzden sizlere teşekkür ediyorum. İlçe başkanlığım süresince birlikte görev yaptığımız arkadaşlara ve üyelerimize verdikleri emekler nedeniyle teşekkür ediyorum. Üye sayımızda artış var. Bu da Karacabey’de Belediye Başkanlığı’nı alamamış olsak bile başarılı bir seçim geçirmiş olduğumuzu göstermektedir. Arkadaşlarımızla her zaman uyum içerisinde çalıştık. İYİ Parti merkez sağın partisi olacak. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Bu nedenle de herkesi İYİ Parti çatısı altında toplamaya davet ediyorum.

Görevi devrettiğim Fatih Karabatı başkanlığındaki yeni yönetime de başarılar diliyorum. Başkanlığı bırakmış olabilirim ama partideki görevim bitmedi. Her zaman sizlerleyim, her zaman yanınızdayım. Ayrılmak yok, iktidar yolunda, başarı yolunda hep birlikte adım atmaya devam edeceğiz.” dedi.

Toplantı sonunda eski İlçe Başkanı Erdem Uğur ve yeni İlçe Başkanı Fatih Karabatı ile yöneticiler, anı fotoğrafı vererek ilk toplantıyı iktidar olma sözüyle ölümsüzleştirdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir