Karacabey Meltem Gazetesi
» 
Vatandaşlar taleplerini başkana ‘yüz yüze’ aktarıyor
a aa
Tarih : 05 Kasım 2019 16:39
Vatandaşlar taleplerini başkana ‘yüz yüze’ aktarıyor
Vatandaşlar taleplerini başkana ‘yüz yüze’ aktarıyor
reklam

*Göreve geldiği günden beri vatandaşlarla yüz yüze iletişime büyük önem veren Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ın, ilçe halkıyla sağlıklı ve yerinde çözüm maksadıyla sürdürdüğü “Başkanla Yüz Yüze” günleri, vatandaşların yoğun ilgisiyle devam ediyor.
*Her cuma günü başkanlık makamında gerçekleşen buluşmalara vatandaşlar randevu almadan katılabilirken, gerçekleşen görüşmelerde vatandaşların talep ve önerileri birinci ağızdan çözüme kavuşuyor.

Gönül belediyeciliği anlayışıyla, ‘insan odaklı’ çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, vatandaşlarla buluşmalarını aralıksız sürdürüyor.
Başkan Özkan’ın ilçe halkıyla sağlıklı ve yerinde çözüm maksadıyla sürdürdüğü “Başkanla Yüz Yüze” günleri, vatandaşların yoğun ilgisiyle devam ediyor.
Her cuma günü başkanlık makamında gerçekleşen buluşmalara vatandaşlar randevu almadan katılabilirken, gerçekleşen görüşmelerde vatandaşların talep ve önerileri birinci ağızdan çözüme kavuşuyor.
Vatandaşların isteklerini bizzat kendisi not alan Başkan Özkan, görüşmelerinde vatandaşlara belediye hizmetlerinden memnuniyetlerini de sorarken, yapılacak çalışmalarla ilgili bilgiler de veriyor.
Problemlere anında çözüm
“İlk günden beri vatandaşlarımızla aramızda güçlü bir iletişim halindeyiz” diyen Belediye Başkanı Ali Özkan, “Vatandaşlarımızın talep ve önerilerine yanıt vermek, onlara yardımcı olmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Sağ olsun kendileri de bu buluşmalarımıza büyük ilgi gösteriyor. Bizler, halkımızın sorunlarına çözüm üretmek, kentimizi daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için varız. Bu anlamda Karacabey’i vatandaşlarımızla birlikte, ‘ortak akıl’ ile yönetmeye devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.
Öte yandan “Başkanla Yüz Yüze” buluşmaları, Karacabey Belediyesi başkanlık makamında her cuma günü saat 15.00’de gerçekleşiyor.
Gerçekleşen buluşmalarda, Başkan Özkan’ın yanı sıra daire müdürleri de hazır bulunuyor.

Etiketler :

DİĞER BÖLGE HABERLERİ

  • “Spor Adası Karacabey’e değer katıyor”

   “Spor Adası Karacabey’e değer ka...

   *'Sportif kent' hedefi doğrultusunda bugüne dek pek çok başarılı projeyi hayata geçirdiklerini belirten Karacabey Belediyesi, ilçede spora olan desteğini sürdürmeye devam ettiğini vurguladı. Bu doğrultuda...

  • CHP’de delege seçimi heyecanı

   CHP’de delege seçimi heyecanı

   Karacabey Cumhuriyet Halk Partisi delege yenileme çalışmalarını tamamlıyor. Ön seçimde oy kullanan 882 üyeden yaklaşık 600'ünün katılımıyla, 85 mahallenin 80'sinde ilçe kongresinde oy kullanacak olan...

  • Karacabey meyvecilik üs merkezi olacak

   Karacabey meyvecilik üs merkezi olacak

   Karacabey'e fidan damızlığı kuruluyor. Meyvecilik üs merkezi haline gelecek olan Karacabey'de önceki gün 150 dönümlük fidan damızlığının temeli atıldı. Damızlık parseli kurulması projesi hakkında bilgiler...

  • KAL’dan Şehitleri Anma Etkinliği

   KAL’dan Şehitleri Anma Etkinliği

   Karacabey Anadolu Lisesi'nde Şehitleri Anma Etkinliği düzenlendi. Karacabey Anadolu Lisesi'nde 5 Kasım 2019 Salı günü hain terör örgütleri ile geçmişte ve günümüzde yapılan mücadelede başta Mustafa Kemal...

  • Atatürk İlkokulu takdir topladı

   Atatürk İlkokulu takdir topladı

   Karacabey Atatürk İlkokulu Bursa'nın Tek Unesco Çocuk Kulübünü kurarak takdir topladı. 02.09.2019 tarihinde yapılan Öğretmenler Kurulu ile kurulan Atatürk İlkokul Unesco Çocuk Kulübü, kısa bir sürede yapmış...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR