Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Karacabey Meltem Gazetesi
» 
Vatan Partisi Narhın’a emanet
a aa
Tarih : 03 Ekim 2019 17:36
Vatan Partisi Narhın’a emanet
Vatan Partisi Narhın’a emanet
reklam

Vatan Partisi Karacabey İlçe Örgütü’nün hafta sonu gerçekleştirdiği kongrede başkanlığa Rıfat Narhın seçildi. Tek aday olarak seçime giren İlçe Başkanı Rıfat Narhın, yaptığı açıklamada; “Kurultay sonuçları ülkemize ve ilçemize uğurlu olsun. Önümüzdeki hafta içinde Diyarbakır annelerine destek olmak ve PKK destekçisi HDP’nin kapatılması için imza kampanyası başlatacağız. Tüm Karacabeylileri imza kampanyasına desteğe bekliyoruz.” dedi.
İlçe binasında gerçekleşen kurultaya; Genel Başkan Yardımcısı Çiftçi Büro Başkanı Prof. Cengiz Çakır, Bursa İl Başkanı Hacı Bektaş Aykut, Orhangazi İlçe Başkanı Hüseyin Ertaş, Orhangazi Yönetim Kurulu Üyeleri ile partililer katıldı.
Kongrenin açılış konuşmasını eski İlçe Başkanı Hüseyin Kurur yaptı. Kurur, “Göreve geldikten sonra oy oranımız arttı. Ciddi çalışmalar gerçekleştirdik. Seçim sürecinde de çok çalıştık. Ancak sağlık sorunlarım nedeniyle yeniden aday olamayacağım. Yeni Başkanımıza ve yönetim kuruluna başarılar dilerim.” dedi.
İl Başkanı Hacı Bektaş Aykut ise, “Türkiye’nin önünde iki büyük sorun var. Birincisi ekonomi! Ekonomimiz, borçlanma ve liberalizm nedeniyle çöktü. İkinci büyük sorun terördür. Çözüm vardır. Komşularla işbirliği ile iki sorunu da ortadan kaldırırız. Vatan Partisi çözüm yollarını açıkladı. Programımız aynı sıkıntılarla yani ABD emperyalizmi ve Batı emperyalizmi ile uğraşan İran, Suriye, Hindistan, Rusya, Çin, Azerbaycan ve bölge ülkeleri arasında geçerlilik kazanmıştır. Üreten kesimler üretim beklemektedir.” diye konuştu.
Üye konuşmalarında Karacabey’in tarımı ve partinin örgütlenme konusunda öneri ve eleştiriler yer aldı. Divan Kuruluna Başkan Adaylığı, Yönetim Kurulu Üye Adaylığı ve İl Delege Adaylığı dilekçeleri alındıktan sonra çalışma ve mali rapor oylanarak kabul edildi.
Seçimler sonucunda Vatan Partisi Karacabey İlçe Yönetim Kurulu’nda şu isimler yer aldı: İlçe Başkanı Rıfat Narhın, Yönetim Kurulu Üyeleri; Mehmet Çukur, Hüseyin Kurur, Mustafa Hasırcık, Pınar Çukur.
Yedek üyeler; Fevzi Berberoğlu, Ercüment Tezel, Halil Turan.
İl Delegeleri; Mehmet Çukur, Ahmet Aygün Ata, Aziz Torun, Hüseyin Kurur, Mustafa Hasırcık, Fevzi Berberoğlu, Rıfat Narhın.

Etiketler :

DİĞER BÖLGE HABERLERİ

  • Mehmetçiğe selam gönder!

   Mehmetçiğe selam gönder!

   *Karacabey Belediyesi tarafından Barış Pınarı Harekâtı kapsamında operasyona katılan askerlere destek amacıyla 18 Ekim Cuma günü 'Mehmetçiğe Destek Buluşması' düzenlenecek. Saat 14.30'da Cumhuriyet Alanı'nda...

  • Vatan Partisi Diyarbakırlı annelerin yanında!

   Vatan Partisi Diyarbakırlı annelerin y...

   Vatan Partisi Karacabey İlçe Örgütü, geçtiğimiz Salı günü 'Diyarbakır Anneleri'ne destek vererek, HDP'nin kapatılması için imza masası açtı. İlçenin Pazaryeri önünde açılan imza kampanyasına Karacabeyliler...

  • Karacabey Mehmetçik için tek yürek oldu!

   Karacabey Mehmetçik için tek yürek oldu!

   Karacabey Belediye Başkanlığı, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Fırat'ın Doğusuna düzenlediği Barış Pınarı Operasyonu'na destek vermek için vatandaşlarla bir araya gelerek Mehmetçik için tek yürek oldu. Karacabey...

  • KTSO ve KTB’den Barış Pınarı Harekâtı’na destek!

   KTSO ve KTB’den Barış Pınarı Har...

   Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü ile Karacabey Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mehmet Durmaz, Bursa Oda / Borsaları tarafından gerçekleştirilen Barış Pınarı Harekâtı Ortak...

  • Muhsin Özdamar, eTwinning projesinde!

   Muhsin Özdamar, eTwinning projesinde!

   Karacabey Muhsin Özdamar Ortaokulu Türkiye genelinde farklı illerden 45 okul ile birlikte, eTwinning çatısı altında "Saygı (Respect)" projesine dahil oldu. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden verilen bilgide...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR