“Üyesini düşünen, üyesiyle düşünen bir sendikayız”

Büro Memur-Sen Karacabey’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi

Büro Memur-Sen Bursa Şube Başkanı Eyyup Akbulut, Karacabey’de bir dizi ziyarette bulundu. Akbulut’un ziyaretlerinde; Memur-Sen Karacabey İlçe Temsilcisi Mehmet Fatih Alpaslan, Şube Başkan Yardımcısı Ahmet Demir ve Büro Memur-Sen Karacabey İlçe Temsilcisi Tuncay Gökçe de yer aldı.

Karacabey’de Vergi Dairesi, Malmüdürlüğü, Kaymakamlık, Nüfus Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, KYK Karacabey Öğrenci Yurdu ve Karacabey Sosyal Güvenlik Merkezi’ne ziyaretler gerçekleştiren heyet, sendika ve faaliyetleriyle ilgili bilgiler verdi.

Yapılan ziyaretlerde Büro Memur-Sen Bursa Şube Başkanı Eyyup Akbulut ve beraberindeki heyet Karacabey’deki üyeleri sendikal konularda ve memurların özlük hakları hususunda, uzun zamandır gündemde olan 3600 ek gösterge, kamuda 4/b statüsünde çalışan sözleşmelilerin kadroya geçirilmesi, kurumlarda açılacak görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavları gibi konularda üyelerine bilgilendirmede bulundular.

Bursa yerelindeki faaliyetleri hakkında da üyelerine bilgiler veren Başkan Akbulut, “Her zaman hakkın ve haklının yanındayız. Üyelerimiz haklı olduğu konuda hiç çekinmeden 7 gün 24 saat bize ulaşabilirler. Biz sendika olarak üyesini düşünen, üyesiyle düşünen bir sendikayız, gücümüzü de üyemizden almaktayız” dedi.

Akbulut son olarak sözlerini, “Yapılan ziyaretlerde Büro Memur-Sen’e üye olarak destek olan çalışma arkadaşlarımıza, yakın ilgi gösteren kurum amirlerimize, bize eşlik edip, destek veren Memur-Sen İlçe Başkanımız Mehmet Fatih Alpaslan’a, Memur-Sen İlçe Temsilcimiz Tuncay Gökçe’ye ve kurum temsilcilerimize çok teşekkür ederiz” diyerek tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir