Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Karacabey Meltem Gazetesi
» 
“Ülkemiz 2019 yılında Atlantik putlarını kıracak”
a aa
Tarih : 07 Ocak 2019 16:24
“Ülkemiz 2019 yılında Atlantik putlarını kıracak”
“Ülkemiz 2019 yılında Atlantik putlarını kıracak”
reklam

Karacabey Vatan Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Kurur yaptığı yazılı basın açıklamasında, “Ülkemiz 2019 yılında Atlantik putlarını kıracak ve ATATÜRK devrimini tamamlayacak birikime sahiptir.
2019 yılında milletimizin bahtı açıktır, çünkü Vatan Partisi vardır” dedi.
Kuru açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “2019 Yılı ATATÜRK yılı olacak, umutsuzluk insanı tüketir insanoğlu umudu tazelemenin yolu olarak hep yeni başlangıç vesileleri icat etmiştir. Kuzey yarımkürede yeni yıl karanlığı dibe vurup aydınlığın yeniden güç kazanmaya başlaması simgesidir, karanlığın güçlerini yatıştırmaya çalışmakta kuşkusuz insani bir yönetimdir.
İnsanlık ilerlerken güç hep aydınlık bir geleceği kurma istencinden kaynaklanmıştır, yoksa karanlığın etkisini azaltmaya çabalamaktan değil kimi kültürler en koyu karanlığın aşılmasını ihtiyatla karşılamış yeni yılı başlatmak için aydınlığın karanlığa denk bir güce kavuşmasını beklemişlerdir.
Öte yandan ülkemizin önünde çetin sorunların bulunduğuna kuşku yoktur. Bu sorunların üstesinden gelmenin yolu ülkenin devleti ve milletiyle topyekün birliğini sağlamaktan geçmektedir. Başarıya güven bu birliğin harcı, umutsuzluk ise birliği baltalamaya hizmet eden toplumsal bir zehirdir.
Büyük Ortadoğu projesi Batı Asya ve Kuzey Afrika’daki milli devletleri yıkma ve milletleri dağıtma girişimiydi.
Bu projenin tetiklediği süreç ezilen dünyanın toplumsal ilerlemenin temel gücü olarak milleti onun örgütlenmiş hali olarak da milli devleti yeniden ve daha derinden keşfetmesi olmuştur. ABD’nin yevmiyeli askerleri onun yan kuruluşlarıyla beraber olmuşlardır.
Ülkemiz üretim devriminin eşiğindedir, üretim devriminin gücü oluşuyor böyle gitmez diyen işçi ve çiftçiden her boydan sanayiciye ve çarşılarımızın emekçilerine kadar bütün üreticiler üretim devriminin gücüdür.
Üretim devriminin Vatan bütünlüğü ufkumuzdur. ABD askeri Suriye’den çekiliyor, ordumuz Fırat’ın doğusuna girdi. ABD ve İsrail’in Doğu Akdeniz’den gösterdiği namlulara boyun eğdirecek donanmamız milli gücümüz ve ittifak birliğimiz vardır.
Üreten ülkemizin iklimi de oluşuyor, bize borçlanmayı dayatan ABD merkezli Atlantik sisteminden kopuyor ve bizi üretmeye paylaşmaya çağıran Avrasya ya yerleşiyoruz. Bu süreçte milletimiz altın dönemin eşiğindedir. İflasa sürükleyen ATLANTİK SİSTEMİ ÇÖKMÜŞTÜR. Ordumuz mavi vatanımıza(denizlerimize) göz koyan ABD tehdidini kıracak güçtedir Atlantik çağı bitiyor, yeni bir dünya kuruluyor ATATÜR DEVRİMİNİN doğum sancılarını yaşıyoruz ülkemizde vatan savaşı korku tanımaz bütün zorlukları yenecek yetenekleri vardır. Ülkemizin üretici gücü yaratıcıdır, üretim devrimini başaracak iradesi vardır.
Vatan Partisi ülkemizin büyük kararına önderlik edecek programa, kadrolara, tecrübeye ve cesarete sahiptir. Üreten Türk Milleti büyük millettir, krizler ve tehditler TÜRKİYE’den korksun.
Ülkemiz 2019 yılında Atlantik putlarını kıracak ve ATATÜRK devrimini tamamlayacak birikime sahiptir.
2019 yılında milletimizin bahtı açıktır, çünkü Vatan Partisi vardır.”

Etiketler :

DİĞER BÖLGE HABERLERİ

  • Uğur’dan, Özkan’a sert gönderme!

   Uğur’dan, Özkan’a sert gön...

   Karacabey İYİ Parti İlçe Başkanı Erdem Uğur, Belediye Başkanı Ali Özkan'ın, Kültür Merkezi'nin temel atma töreninde yaptığı kendisi ile ilgili konuşmasına yanıt verdi. Mesnetsiz sözlerle, siyasi...

  • BOZBEY KARACABEYLİLERLE KUCAKLAŞTI

   BOZBEY KARACABEYLİLERLE KUCAKLAŞTI

   Karacabey'i ziyaret eden Millet İttifakı'nın Cumhuriyet Halk Partili Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey halkın yoğun ilgisiyle karşılandı. Ticaret Sanayi Odası, Muhtarlar Derneği, pazar...

  • Sadık Yılmaz MTAL gururlandırdı

   Sadık Yılmaz MTAL gururlandırdı

   Uludağ Üniversitesi Mete Cengiz Kültür Merkezi'nde gerçekleşen “50. TÜBİTAK Liseler Arası Araştırma Projeleri Bölge Finali”nde 110 tarih projesi içinden ilk 10'a girmeyi başaran Karacabey Sadık Yılmaz Mesleki...

  • Belediye orman kampı tesisini bünyesine kattı

   Belediye orman kampı tesisini bünyesi...

   *Karacabey Belediyesi, Yeniköy'ün en eski yapılarından biri olan ve 5 yıldır davalık olması nedeniyle bakımsız bir halde kaderine terk edilen orman kampı tesisini, uzun uğraşlar sonucunda bünyesine katmayı...

  • ERHAN KINDIR’DA AĞAÇ DİKME BAYRAMI

   ERHAN KINDIR’DA AĞAÇ DİKME BAYRAMI

   *Okul bahçesi 200 ağaçla yeşillendirilirken, çevreci öğrencilerin profesyonellere taş çıkartan tiyatro etkinliğindeki başarılı performansları izleyicileri mest etti. *Orman Haftası nedeniyle Yeşil Hedef Doğa...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR