Karacabey Meltem Gazetesi
» 
“Ülkemiz 2019 yılında Atlantik putlarını kıracak”
a aa
Tarih : 07 Ocak 2019 16:24
“Ülkemiz 2019 yılında Atlantik putlarını kıracak”
“Ülkemiz 2019 yılında Atlantik putlarını kıracak”
reklam

Karacabey Vatan Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Kurur yaptığı yazılı basın açıklamasında, “Ülkemiz 2019 yılında Atlantik putlarını kıracak ve ATATÜRK devrimini tamamlayacak birikime sahiptir.
2019 yılında milletimizin bahtı açıktır, çünkü Vatan Partisi vardır” dedi.
Kuru açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “2019 Yılı ATATÜRK yılı olacak, umutsuzluk insanı tüketir insanoğlu umudu tazelemenin yolu olarak hep yeni başlangıç vesileleri icat etmiştir. Kuzey yarımkürede yeni yıl karanlığı dibe vurup aydınlığın yeniden güç kazanmaya başlaması simgesidir, karanlığın güçlerini yatıştırmaya çalışmakta kuşkusuz insani bir yönetimdir.
İnsanlık ilerlerken güç hep aydınlık bir geleceği kurma istencinden kaynaklanmıştır, yoksa karanlığın etkisini azaltmaya çabalamaktan değil kimi kültürler en koyu karanlığın aşılmasını ihtiyatla karşılamış yeni yılı başlatmak için aydınlığın karanlığa denk bir güce kavuşmasını beklemişlerdir.
Öte yandan ülkemizin önünde çetin sorunların bulunduğuna kuşku yoktur. Bu sorunların üstesinden gelmenin yolu ülkenin devleti ve milletiyle topyekün birliğini sağlamaktan geçmektedir. Başarıya güven bu birliğin harcı, umutsuzluk ise birliği baltalamaya hizmet eden toplumsal bir zehirdir.
Büyük Ortadoğu projesi Batı Asya ve Kuzey Afrika’daki milli devletleri yıkma ve milletleri dağıtma girişimiydi.
Bu projenin tetiklediği süreç ezilen dünyanın toplumsal ilerlemenin temel gücü olarak milleti onun örgütlenmiş hali olarak da milli devleti yeniden ve daha derinden keşfetmesi olmuştur. ABD’nin yevmiyeli askerleri onun yan kuruluşlarıyla beraber olmuşlardır.
Ülkemiz üretim devriminin eşiğindedir, üretim devriminin gücü oluşuyor böyle gitmez diyen işçi ve çiftçiden her boydan sanayiciye ve çarşılarımızın emekçilerine kadar bütün üreticiler üretim devriminin gücüdür.
Üretim devriminin Vatan bütünlüğü ufkumuzdur. ABD askeri Suriye’den çekiliyor, ordumuz Fırat’ın doğusuna girdi. ABD ve İsrail’in Doğu Akdeniz’den gösterdiği namlulara boyun eğdirecek donanmamız milli gücümüz ve ittifak birliğimiz vardır.
Üreten ülkemizin iklimi de oluşuyor, bize borçlanmayı dayatan ABD merkezli Atlantik sisteminden kopuyor ve bizi üretmeye paylaşmaya çağıran Avrasya ya yerleşiyoruz. Bu süreçte milletimiz altın dönemin eşiğindedir. İflasa sürükleyen ATLANTİK SİSTEMİ ÇÖKMÜŞTÜR. Ordumuz mavi vatanımıza(denizlerimize) göz koyan ABD tehdidini kıracak güçtedir Atlantik çağı bitiyor, yeni bir dünya kuruluyor ATATÜR DEVRİMİNİN doğum sancılarını yaşıyoruz ülkemizde vatan savaşı korku tanımaz bütün zorlukları yenecek yetenekleri vardır. Ülkemizin üretici gücü yaratıcıdır, üretim devrimini başaracak iradesi vardır.
Vatan Partisi ülkemizin büyük kararına önderlik edecek programa, kadrolara, tecrübeye ve cesarete sahiptir. Üreten Türk Milleti büyük millettir, krizler ve tehditler TÜRKİYE’den korksun.
Ülkemiz 2019 yılında Atlantik putlarını kıracak ve ATATÜRK devrimini tamamlayacak birikime sahiptir.
2019 yılında milletimizin bahtı açıktır, çünkü Vatan Partisi vardır.”

Etiketler :

DİĞER BÖLGE HABERLERİ

  • SİNAN ÇİFTÇİ’NİN 5 YILA KADAR HAPSİ İSTENİYOR!

   SİNAN ÇİFTÇİ’NİN 5 YILA KADAR HA...

   *Terör örgütü propagandası yapmaktan yargılanan Sinan Çiftçi, geçen hafta polis tarafından getirildiği Bursa 8. Ağır Ceza Mahkemesi'nde sorgulandı. Mahkeme, 1 yıldan, 5 yıla kadar hapsi istenen Sinan...

  • Özkan’dan özverili personele teşekkür!

   Özkan’dan özverili personele teş...

   *Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, geçtiğimiz hafta etkili olan sağanak yağış nedeniyle Yeni Mahalle'de yaşanan sel felaketinde gece yarısından başlayarak büyük fedakârlık ile müdahale eden ve zararı en...

  • BİLSEM Grup Tarama Uygulaması başladı

   BİLSEM Grup Tarama Uygulaması başladı

   Karacabey'de yapılan Bilim ve Sanat Merkezi (Bilsem) Grup Tarama Uygulamasının ilk 7 oturumu başarıyla tamamlandı. Uygulama ile ilgili açıklamada bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin, “BİLSEM Grup...

  • Erol’dan Cumhur İttifakı açıklaması

   Erol’dan Cumhur İttifakı açıklam...

   Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Erol, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli ve genel merkezin aldığı karar neticesinde, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde...

  • İHH’den “Sıcacık Bir İyilik”

   İHH’den “Sıcacık Bir İyilik”

   İHH Karacabey Temsilciliği Başkanı Hüseyin Kahraman, İHH'nin Suriye'deki yardım çalışmaları hakkında bilgi verdi. Kahraman ayrıca 25 Ocak Cuma günü Cuma namazını müteakip Hacı Erol Onur Hidayet Camii önünde...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR