Karacabey Meltem Gazetesi
» 
UĞUR OKULLARI KAMPÜSÜ ŞEN’LENDİ!
a aa
Tarih : 14 Ekim 2019 17:00
UĞUR OKULLARI KAMPÜSÜ ŞEN’LENDİ!
UĞUR OKULLARI KAMPÜSÜ ŞEN’LENDİ!
reklam

*Karacabey İstiklal Ortaokulu Müdürü İsmail Şen, Milli Eğitim’de 37 yıl başarıyla görev yaptıktan sonra emekliye ayrıldı. Başarılı Müdür emekliye ayrıldığı gün, bu yıl hizmete giren Şahinköy’deki Uğur Okulları Kampüsü’nün Müdürlüğüne getirildi.
*Uğur Okulları Şen’lenirken, Anaokulundan İlkokula, İlkokuldan Ortaokula, Ortaokuldan Anadolu Lisesi ile Fen Lisesi’ne değin oluşturduğu çağdaş ve deneyimli kadrosuyla eğitime oldukça iddialı başladı.

Karacabey İstiklal Ortaokulu Müdürü İsmail Şen emekliye ayrıldı. Milli Eğitim’deki başarılı çalışmaları ile dikkat çeken Şen, Mersin, Çorum ve İzmit’te 10 yıl görev yaptıktan sonra Dağkadı İlköğretim Okulu’na Müdür olarak atandı. Dağkadı’daki, özverili, dürüst ve ilkeli çalışmalarıyla kısa sürede (3 yıl) yıldızı parlayan İsmail Şen buradan, Karacabey Cumhuriyet İlköğretim Okulu Müdürlüğü’ne getirildi.
Şen’in, Cumhuriyet’te 14 yıl süren görevindeki haklı başarıları tavan yaptı. Cumhuriyet’ten rotasyon nedeniyle İstiklal’e geçen İsmail Şen, aynı başarıyı 10 yıl boyunca burada da sürdürdü.
Başarılarla dolu 37 yılın 27 yılını yöneticilik deneyimi ile tamamlayan Şen, Temmuz ayında kendi isteğiyle emekliye ayrıldı.
UĞUR OKULLARI KAPTI
6 ay önce Uğur Okulları zincirine katılan Şahinköy’deki Kampüsü de, öncelikle güçlü bir eğitimci kadrosu oluşturuldu.
46 derslikli Kampüsün Müdürlüğüne zaman yitirilmeden çiçeği burnundaki emekli isim İsmail Şen getirildi.
Uğur Okulları deneyimli isimle Şen’lenirken, Karacabey’deki kaliteli eğitim alanında büyük bir ihtiyaç açığı da giderilmiş oldu.
Uğur Okulları, Anaokulundan İlkokula, İlkokuldan Ortaokula, Ortaokuldan Anadolu Lisesi ile Fen Lisesi’ne değin oluşturduğu çağdaş ve deneyimli kadrosuyla, 15’şer öğrencili özel sınıflarda eğitime bir ay önce başladı.
ŞEN, İDDİALI OLDUKLARINI SÖYLEDİ
2019/2020 eğitim öğretim döneminin ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını dileyen Uğur Okulları Kampüsü Müdürü İsmail Şen, bir soru üzerine, “Geçmişten gelen hiç bir sorunumuz yok” dedi.
Atatürkçü çizgide, çağdaş bir eğitim anlayışı içinde, özgür ve demokrat yapılı girişimci bireyler yetiştirmeyi amaçladıklarını söyleyen Şen, çok iddialı olduklarını dile getirdi.
İsmail Şen, “Eğitim kalitemiz vazgeçilmez ilkelerimizin başında yer alıyor. Kutsal emanetlerimiz gibi gördüğümüz çocuklarımızın, Anaokullarımızda yüklemeye başlanan sorumlulukla, ülkemizin geleceğine imza atacaklarından kimsenin kaygısı olmasın.
Gerçek yatırımın, çocuklara yapılan yatırımla anlam kazandığının bilinci içindeyiz.
Anaokullarımızda İngilizce ağırlıklı başlayan eğitim sistemimiz, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif aktiviterle taçlanıyor.
Anadolu Lisesi ile Fen Lisesi ise hedeflerimizi avuç içimize getiriyor” dedi.

Etiketler :

DİĞER BÖLGE HABERLERİ

  • “Spor Adası Karacabey’e değer katıyor”

   “Spor Adası Karacabey’e değer ka...

   *'Sportif kent' hedefi doğrultusunda bugüne dek pek çok başarılı projeyi hayata geçirdiklerini belirten Karacabey Belediyesi, ilçede spora olan desteğini sürdürmeye devam ettiğini vurguladı. Bu doğrultuda...

  • CHP’de delege seçimi heyecanı

   CHP’de delege seçimi heyecanı

   Karacabey Cumhuriyet Halk Partisi delege yenileme çalışmalarını tamamlıyor. Ön seçimde oy kullanan 882 üyeden yaklaşık 600'ünün katılımıyla, 85 mahallenin 80'sinde ilçe kongresinde oy kullanacak olan...

  • Karacabey meyvecilik üs merkezi olacak

   Karacabey meyvecilik üs merkezi olacak

   Karacabey'e fidan damızlığı kuruluyor. Meyvecilik üs merkezi haline gelecek olan Karacabey'de önceki gün 150 dönümlük fidan damızlığının temeli atıldı. Damızlık parseli kurulması projesi hakkında bilgiler...

  • KAL’dan Şehitleri Anma Etkinliği

   KAL’dan Şehitleri Anma Etkinliği

   Karacabey Anadolu Lisesi'nde Şehitleri Anma Etkinliği düzenlendi. Karacabey Anadolu Lisesi'nde 5 Kasım 2019 Salı günü hain terör örgütleri ile geçmişte ve günümüzde yapılan mücadelede başta Mustafa Kemal...

  • Atatürk İlkokulu takdir topladı

   Atatürk İlkokulu takdir topladı

   Karacabey Atatürk İlkokulu Bursa'nın Tek Unesco Çocuk Kulübünü kurarak takdir topladı. 02.09.2019 tarihinde yapılan Öğretmenler Kurulu ile kurulan Atatürk İlkokul Unesco Çocuk Kulübü, kısa bir sürede yapmış...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR