Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Karacabey Meltem Gazetesi
» 
TERÖRE VE TERÖRÜ SAVUNANA DEMOKRASİ OLMAZ!
a aa
Tarih : 22 Ağustos 2019 15:51
TERÖRE VE TERÖRÜ SAVUNANA DEMOKRASİ OLMAZ!
TERÖRE VE TERÖRÜ SAVUNANA DEMOKRASİ OLMAZ!
reklam

AHMET AYGÜN ATA KÖŞE YAZISI

Van, Diyarbakır, Mardin Belediye Başkanları görevden alındı. Görevden alma kararı Türkiye Cumhuriyeti’nindir. Ak Partinin değil. Solcu müsveddeleri, Sosyal Demokrat görünümlü ABDsever, terör örgütü PKKseverler “Demokrasi” diye bağırmaya başladılar! “Halkın iradesi” demeye başladılar!

 • Halkın iradesini terörle yönlendirene “Demokrasi ” OL MAZ…
  CHP bir savunma geliştirmiş. Diyor ki; “Madem biliniyordu, neden seçime girmelerine izin verildi?”. Savunma doğru. Ancak bilgisizlik diz boyu! Savcılık suçlamalarını okumamışlar. Seçildikten sonra yaptıkları rezillikleri ve ihanetleri GÖRMÜYOR, DUYMUYOR, BİLMEZLİKTEN GELİYORLAR!
  İyi Parti bugün hık mık etti. Sözleri CHP ve Hdpkk birebir örtüşüyor. Savunmaları hep AK Parti’nin yanlışları ve ihanetleri üzerinden. Bir türlü Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğü üzerinden bakmıyorlar. “Milletini katleden” terör örgütleriyle “Millet ittifakının ” aynı sözleri söylemeleri kabul edilebilir mi?
  Özellikle sanalda olsa en büyük iktidar adayı görünen CHP’nin AK Parti’nin açılım ihanetlerini üstüne almaya çabalaması, ABD ve AB söylemlerine yıllardır sahip çıkıyor olmasına karşın hala oyunu yitiriyor olması niye sorgulanmıyor? Niye CHP’nin oyları ulufe gibi Hdp ve İyi Parti’ye dağıtılıyor? Bundan şu sonuç çıkmaz mı? CHP iktidar olmak is te mi yor….
  Demokrasi diye, Halkın İradesi diye sahip çıkılan 3 PKKsever Belediye Başkanının suçlarına bakalım….
  Adnan Selçuk Mızraklı (Diyarbakır )…….
 • Yeni basılan personel kimlik kartlarından Türk Bayrağını kaldırdı.
 • Değişik tarihlerde yaralı ve hasta teröristleri resmi kayıt yaptırtmadan gizli bir biçimde tedavi ettirdi. Kırsaldaki teröristlere ilaç ve tıbbi malzeme gönderdi.
 • Terörist cenazelerine katıldı. Mezarlarını ziyaret etti.
 • Yerel Seçim sonrası Ulusal Manevi geçmişi anımsatan cadde, sokak ve park adlarını değiştirerek PKK’lı öldürülen teröristlerin adlarını vermeye kalktı.
  Ahmet Türk (Mardin)……
 • Aday tanıtımında terör örgütünün sözde marşını söyledi, saygı duruşunda bulundu.
 • Belediyenin resmi sitesindeki Türk Bayrağını kaldırmak ilk icraatlarından biri oldu.
 • Hakkında terörden soruşturma yürütülen Cabbar Leygara’yı Mardin Kent A.Ş’ye Genel Müdür atadı.
 • Terör suçları nedeniyle kamu görevinden ihrac edilen Enver Ete’yi Danışmanı yaptı. Belediye bünyesinde çeşitli görevler verdi.
 • Cezaevlerinde ölüm orucu tutan teröristlere destek toplantılarına katıldı.
 • Şehit yakınlarını işten çıkardı.
  Bedia Özgökçe Ertan (Van)……..
 • Eylem hazırlığındaki 3 teröristi belediye araçlarıyla taşıdı. Öldürüldüklerinde cenazelerine katıldı.
 • 2004 ve 2006 yıllarında öldürülen teröristlerin defin işlemlerinde, Türkiye Cumhuriyeti’ni katil olarak gösteren toplantı ve gösterilerinde yer alma belgeleri ortaya çıktı.
  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
  Mehmetçiğe kurşun sıkan teröriste destek verenleri hala savunabilecek misiniz?
  Belediyeleri hendek kazdıran Belediye Başkanlarına teslim etmeyi “Demokrasi” diye yutturabilecek misiniz?
  Belediye araçlarıyla terörist taşıyan bir partinin Kamu Görevinde yer alması “Halkın İradesi midir” yoksa “Terörist korkusu mudur?”…
  AK Parti’nin bu yollardan geçmiş olması sizi aklamaz, size bu hakkı vermez.
  Bir hakkınız varsa Ak Parti’den ve Hdpkkdan bunun hesabını sormak için iktidar olmaya çalışmaktır.
  Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğü için teröristi ve terörü savunana karşı Türkiye Cumhuriyeti’nin yanında olmaktır.
  Hdpkk’yı meclise sokmak için ittifak yapmak değil,
  Oy paylaştırıp Kamuyu teslim etmek değil! …….
Etiketler :

DİĞER BÖLGE HABERLERİ

  • NİYAZİ NOYAN’I YİTİRDİK

   NİYAZİ NOYAN’I YİTİRDİK

   Karacabey'de 15 yıl başarı ile görev yapan Türkçe Öğretmeni Niyazi Noyan (66) kansere yenik düştü. Erken denilebilecek bir yaşta yaşama veda eden Niyazi Noyan'ın beklenmedik ölümü sevenlerini yasa boğdu....

  • 1. Harmanlı Tarım Şenliği alkışı hak etti

   1. Harmanlı Tarım Şenliği alkışı hak e...

   Karacabey'in düşman işgalinden kurtuluşunun 97. Yılı kapsamında, geçtiğimiz Cuma günü Karacabey Belediyesi ve Harmanlı Mahalle Muhtarlığı işbirliğinde düzenlenen, “1. Harmanlı Tarım Şenliği” organizasyon ve...

  • Kurtuluş Günü kutlamasında duygu seli!

   Kurtuluş Günü kutlamasında duygu seli!

   Karacabey'in düşman işgalinden kurtuluşunun 97. Yıldönümü geçtiğimiz Cumartesi günü coşkuyla kutlandı. Cumhuriyet Alanı'ndaki kutlama ve anma etkinlikleri Atatürk Anıtı'na Kaymakamlık ve Belediye...

  • Bakırköy’e şehitlerine vefa

   Bakırköy’e şehitlerine vefa

   Karacabey'in düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı etkinlikleri kapsamında, Bakırköy'ü Yunan askerlerinden kahramanca korumak için canını feda eden Arap Ali ve isimleri bilinmeyen iki meçhul asker adına...

  • İyilik Denizi Projesi hayat buldu!

   İyilik Denizi Projesi hayat buldu!

   Karacabey Belediyesi'nin kurtuluş günü etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen İyilik Denizi Projesi ilçede hayat buldu. Karacabey Belediyesi öncülüğünde ve ilçenin yetiştirdiği Senarist ve Sinema...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR