Taraf değilim!

Milletvekili Matlı, Mustafakemalpaşa’daki seçim öncesi açıklama yaptı:

AK Parti İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Matlı, burada yapılmakta olan çeşitli projeler hakkında kamuoyunu bilgilendirdi.

Mustafakemalpaşa’da bazı basın yayın organlarının bu ziyareti farklı yorumladığını ileri süren Matlı, yaklaşan İlçe kongresi öncesinde mevcut başkana destek verdiği şeklinde algılandığını belirtti.

Milletvekili Matlı konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi: “AK Parti teşkilatları olarak, bu güne kadar bize destek olan-olmayan tüm hemşehrilerimizi farklılaştırmadan partimizin başarısını daha da arttırmaya dönük çalışmaların içinde olduk.

Hemşehrilerimizin bize gösterdiği teveccühü dikkate alarak Mustafakemalpaşa ve Bursa’ya daha fazla hizmet etmenin derdindeyiz. AK Parti Teşkilatlarında seçimler, parti disiplini içinde demokratik bir yarış olarak yapılmaktadır. Bir Milletvekili olarak teşkilatımızı ziyaret etmekten daha doğal hiçbir şey olamaz.

Bizler, İlçe Başkanlığına aday olan tüm partili arkadaşlarımıza aynı mesafedeyiz. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Bu demokratik  bir yarıştır.

Benim gündemimde Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesini, Adalet Sarayını, bu güne kadar tamamlanmamış diğer ihtiyaçlarını en kısa sürede halkımızın hizmetine sunarak yüzlerindeki tebessümü görmek var. Yoksa kongreleri yönlendirme gibi bir niyetim olmadı, kimsenin şüphesi olmasın olmayacak. Bu vesile ile kamuoyunu bilgilendirme ihtiyacı hissettim. Mustafakemalpaşa Ak Parti Teşkilatı olarak iri olacağız, diri olacağız.

İstiklal Şairimiz M. Akif’in de dediği gibi ‘Girmeden tefrika bir millete düşman giremez, Toplu vurdukça yürekler onu top sindiremez’ diyor. Mustafakemalpaşa ilçemize yapacak çok hizmetlerimizin olacağını kamuoyunun dikkatine sunuyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir