Karacabey Meltem Gazetesi
» 
Özkan’dan ‘istikrar’ vurgusu
a aa
Tarih : 21 Haziran 2018 23:33
Özkan’dan ‘istikrar’ vurgusu
Özkan’dan ‘istikrar’ vurgusu
reklam

*Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, hafta sonu gerçekleştirilecek seçimlerde Türkiye’nin bekasının da oylanacağını ifade ederek, son 16 yılda elde edilen gelişimin sürdürülebilmesi için istikrarın önemine vurgu yaptı.
*Karacabey’in merkez ve kırsalda yer alan 85 mahallesini, milletvekili adayları ile birlikte tek tek ziyaret ederek vatandaşlarla buluşan Ali Özkan, Türkiye’nin gelişiminden rahatsız olan sözde çağdaş batılı ülkelerin, koro halinde iktidara yüklenmelerinin sebeplerinin de iyi irdelenmesi gerektiğine dikkat çekti.

24 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek cumhurbaşkanlığı ve parlamento seçimleri için son viraja girilirken, Karacabey’deki seçim çalışmaları da tüm canlılığı ile sürüyor.
Karacabey’in merkez ve kırsalda yer alan 85 mahallesini, milletvekili adayları ile birlikte tek tek ziyaret ederek vatandaşlarla buluşan Ali Özkan, Türkiye’nin gelişiminden rahatsız olan sözde çağdaş batılı ülkelerin koro halinde iktidara yüklenmelerinin sebeplerinin de iyi irdelenmesi gerektiğine dikkat çekti.
24 Haziran’da gerçekleştirilecek seçimlerin, diğer seçimlerden farklı bir yönünün bulunduğuna ve bu seçimlerde, mazlumların umudu Türkiye’nin bekasının da oylanacağının altını çizen Ali Özkan, ülkenin son 16 yıllık dönemde elde ettiği ekonomik gelişimin sürdürülebilmesi için istikrarın da şart olduğuna vurgu yaptı.
Emperyalist ülkeler umudunu seçimlere bağladı
Batılı emperyalist ülkelerin yerli işbirlikçileri ile 15 Temmuz’da başlattıkları işgal girişiminin milletçe geri püskürtüldüğünü dile getiren Özkan, aynı senaryo sahiplerinin şimdi de umutlarını 24 Haziran seçimlerine bağladığına işaret etti.
16 yılda müreffeh Türkiye oluşturuldu
Zamanında IMF’ye muhtaç bir ülkeden, geçmiş iktidarların tüm borcunu da ödeyerek, borçsuz ve yatırım yapan bir ekonomiye ulaşıldığını dile getiren Ali Özkan, duble ve otoban yolları, köprüleri, hastaneleri ve hayal bile edilemeyen sayısız yatırımları ile geleceğe umutla bakan bir döneme geçildiğini söyledi.
Milletimiz, kazanımları heder etmeyecek ferasete sahip
Bu kazanımların, sebebi açıklanamayan öfkelerle heder edilmemesi gerektiğini de sözlerine ekleyen Ali Özkan, “Gün, birlik ve beraberlik günüdür. Gelecek nesillerimiz için mazlumların son kalesi Türkiye’mizin bekası için kadirşinas milletimiz gerekeni mutlaka yapacaktır” şeklinde konuştu.

Etiketler :

DİĞER BÖLGE HABERLERİ

  • Mustafa Esgin halkla buluştu

   Mustafa Esgin halkla buluştu

   AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, TBMM çalışmalarının ardından “Vekil Burada, Vekil Heryerde” mottosuyla başlattığı halk buluşmalarının ilkini Karacabey Gazi Mahallesi'nde gerçekleştirdi. Halkla bir...

  • Ve OHAL kalktı!

   Ve OHAL kalktı!

   15 Temmuz 2016'da başarısızlıkla sonuçlanan hain darbe girişimi sonrası 20 Temmuz 2016'da ilan edilen Olağanüstü Hal (OHAL), 7 kez uzatıldıktan sonra önceki gece saat 24.00 itibarıyla sona erdi. FETÖ'nün hain...

  • Hacılar kutsal topraklara uğurlanıyor!

   Hacılar kutsal topraklara uğurlanıyor!

   Karacabey'den bu sene için 84 kişinin kutsal topraklara gideceği öğrenildi. Bu 84 kişiden 48'i çeşitli özel şirketlerle, kalan 34'ünün ise Diyanet aracılığıyla hacca gidecekleri belirtildi. Ayrıca, Diyanet...

  • Bedelli askerlik yapacaklar dikkat!

   Bedelli askerlik yapacaklar dikkat!

   1 milyon 324 bin kişiyi ilgilendiren “Bedelli Askerlik” düzenlemesinin de yer aldığı 18 maddelik torba yasanın TBMM'de ne zaman görüşüleceği belli oldu. Bedelli askerlik düzenlemesi 18 maddelik torba yasa ile...

  • Yaban Domuzları Yeniköy’e indi

   Yaban Domuzları Yeniköy’e indi

   Dağda aç kalan yaban domuzları Karacabey'in yazlık tatil bölgesi Yeniköy'e kadar indi. Yeniköy'de yabani domuzlar Piknik Alanı'na ve şehrin kıyılarındaki boş arsalara inmeye başladı. İnsanlara alışkın olduğu...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR