Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Karacabey Meltem Gazetesi
» 
Özkan’dan ‘istikrar’ vurgusu
a aa
Tarih : 21 Haziran 2018 23:33
Özkan’dan ‘istikrar’ vurgusu
Özkan’dan ‘istikrar’ vurgusu
reklam

*Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, hafta sonu gerçekleştirilecek seçimlerde Türkiye’nin bekasının da oylanacağını ifade ederek, son 16 yılda elde edilen gelişimin sürdürülebilmesi için istikrarın önemine vurgu yaptı.
*Karacabey’in merkez ve kırsalda yer alan 85 mahallesini, milletvekili adayları ile birlikte tek tek ziyaret ederek vatandaşlarla buluşan Ali Özkan, Türkiye’nin gelişiminden rahatsız olan sözde çağdaş batılı ülkelerin, koro halinde iktidara yüklenmelerinin sebeplerinin de iyi irdelenmesi gerektiğine dikkat çekti.

24 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek cumhurbaşkanlığı ve parlamento seçimleri için son viraja girilirken, Karacabey’deki seçim çalışmaları da tüm canlılığı ile sürüyor.
Karacabey’in merkez ve kırsalda yer alan 85 mahallesini, milletvekili adayları ile birlikte tek tek ziyaret ederek vatandaşlarla buluşan Ali Özkan, Türkiye’nin gelişiminden rahatsız olan sözde çağdaş batılı ülkelerin koro halinde iktidara yüklenmelerinin sebeplerinin de iyi irdelenmesi gerektiğine dikkat çekti.
24 Haziran’da gerçekleştirilecek seçimlerin, diğer seçimlerden farklı bir yönünün bulunduğuna ve bu seçimlerde, mazlumların umudu Türkiye’nin bekasının da oylanacağının altını çizen Ali Özkan, ülkenin son 16 yıllık dönemde elde ettiği ekonomik gelişimin sürdürülebilmesi için istikrarın da şart olduğuna vurgu yaptı.
Emperyalist ülkeler umudunu seçimlere bağladı
Batılı emperyalist ülkelerin yerli işbirlikçileri ile 15 Temmuz’da başlattıkları işgal girişiminin milletçe geri püskürtüldüğünü dile getiren Özkan, aynı senaryo sahiplerinin şimdi de umutlarını 24 Haziran seçimlerine bağladığına işaret etti.
16 yılda müreffeh Türkiye oluşturuldu
Zamanında IMF’ye muhtaç bir ülkeden, geçmiş iktidarların tüm borcunu da ödeyerek, borçsuz ve yatırım yapan bir ekonomiye ulaşıldığını dile getiren Ali Özkan, duble ve otoban yolları, köprüleri, hastaneleri ve hayal bile edilemeyen sayısız yatırımları ile geleceğe umutla bakan bir döneme geçildiğini söyledi.
Milletimiz, kazanımları heder etmeyecek ferasete sahip
Bu kazanımların, sebebi açıklanamayan öfkelerle heder edilmemesi gerektiğini de sözlerine ekleyen Ali Özkan, “Gün, birlik ve beraberlik günüdür. Gelecek nesillerimiz için mazlumların son kalesi Türkiye’mizin bekası için kadirşinas milletimiz gerekeni mutlaka yapacaktır” şeklinde konuştu.

Etiketler :

DİĞER BÖLGE HABERLERİ

  • Yarın kar geliyor!

   Yarın kar geliyor!

   Karacabey’de hafta içi yükselen sıcaklık hafta sonu sert düşecek! Yarın kar yağışı geliyor. Karacabey’de bugün havanın yer yer etkili olacak yağmurla birlikte sıcaklığın 13 derece olacağı bildirildi....

  • Başkan ve meclis üyeleri belirlendi!

   Başkan ve meclis üyeleri belirlendi!

   Karacabey'de resmiyet kazanan belediye başkanı adayları ve meclis üyesi adayları belli oldu. Partilerin, İlçe Seçim Kurulu'na verdikleri isim listesi tarihinin Salı günü sona ermesiyle adayların adaylıkları...

  • “Karacabey’i ve Bursa’yı kazanacağız”

   “Karacabey’i ve Bursa’yı ...

   Karacabey Millet İttifakının Belediye Başkanı Adayı Ayhan Tayfur ile Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey Salı günü Şükran Yemişçioğlu Kültür Merkezi'nde seçmenlerle buluştu. Coşkunun tavan yaptığı...

  • İMKB’den Mehmetçiğe mektup var!

   İMKB’den Mehmetçiğe mektup var!

   Karacabey İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin yazdıkları mektuplar Şırnak/Silopi-Siyahkaya Karakolu'na ulaştı. İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Fizik Öğretmeni Nurcan...

  • Matlı’dan Ziraat Bankası’na teşekkür

   Matlı’dan Ziraat Bankası’...

   Bursa Ticaret Borsası (BTB) Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi, Karacabeyli İşadamı Özer Matlı, Ziraat Bankası'nın üye iş yeri müşterilerine kredi kartı komisyonlarında yüzde 0.85'e, banka...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR