Karacabey Meltem Gazetesi
» 
Özkan’dan ‘istikrar’ vurgusu
a aa
Tarih : 21 Haziran 2018 23:33
Özkan’dan ‘istikrar’ vurgusu
Özkan’dan ‘istikrar’ vurgusu
reklam

*Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, hafta sonu gerçekleştirilecek seçimlerde Türkiye’nin bekasının da oylanacağını ifade ederek, son 16 yılda elde edilen gelişimin sürdürülebilmesi için istikrarın önemine vurgu yaptı.
*Karacabey’in merkez ve kırsalda yer alan 85 mahallesini, milletvekili adayları ile birlikte tek tek ziyaret ederek vatandaşlarla buluşan Ali Özkan, Türkiye’nin gelişiminden rahatsız olan sözde çağdaş batılı ülkelerin, koro halinde iktidara yüklenmelerinin sebeplerinin de iyi irdelenmesi gerektiğine dikkat çekti.

24 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek cumhurbaşkanlığı ve parlamento seçimleri için son viraja girilirken, Karacabey’deki seçim çalışmaları da tüm canlılığı ile sürüyor.
Karacabey’in merkez ve kırsalda yer alan 85 mahallesini, milletvekili adayları ile birlikte tek tek ziyaret ederek vatandaşlarla buluşan Ali Özkan, Türkiye’nin gelişiminden rahatsız olan sözde çağdaş batılı ülkelerin koro halinde iktidara yüklenmelerinin sebeplerinin de iyi irdelenmesi gerektiğine dikkat çekti.
24 Haziran’da gerçekleştirilecek seçimlerin, diğer seçimlerden farklı bir yönünün bulunduğuna ve bu seçimlerde, mazlumların umudu Türkiye’nin bekasının da oylanacağının altını çizen Ali Özkan, ülkenin son 16 yıllık dönemde elde ettiği ekonomik gelişimin sürdürülebilmesi için istikrarın da şart olduğuna vurgu yaptı.
Emperyalist ülkeler umudunu seçimlere bağladı
Batılı emperyalist ülkelerin yerli işbirlikçileri ile 15 Temmuz’da başlattıkları işgal girişiminin milletçe geri püskürtüldüğünü dile getiren Özkan, aynı senaryo sahiplerinin şimdi de umutlarını 24 Haziran seçimlerine bağladığına işaret etti.
16 yılda müreffeh Türkiye oluşturuldu
Zamanında IMF’ye muhtaç bir ülkeden, geçmiş iktidarların tüm borcunu da ödeyerek, borçsuz ve yatırım yapan bir ekonomiye ulaşıldığını dile getiren Ali Özkan, duble ve otoban yolları, köprüleri, hastaneleri ve hayal bile edilemeyen sayısız yatırımları ile geleceğe umutla bakan bir döneme geçildiğini söyledi.
Milletimiz, kazanımları heder etmeyecek ferasete sahip
Bu kazanımların, sebebi açıklanamayan öfkelerle heder edilmemesi gerektiğini de sözlerine ekleyen Ali Özkan, “Gün, birlik ve beraberlik günüdür. Gelecek nesillerimiz için mazlumların son kalesi Türkiye’mizin bekası için kadirşinas milletimiz gerekeni mutlaka yapacaktır” şeklinde konuştu.

Etiketler :

DİĞER BÖLGE HABERLERİ

  • AK Parti’de e-Temayül heyecanı

   AK Parti’de e-Temayül heyecanı

   Adalet ve Kalkınma Partisi Karacabey İlçe Teşkilatı, Belediye Başkan Adaylığı konusunda önümüzdeki Pazar günü temayüle girecek. 31 Mart 2019'da yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri için AK Parti'de 5...

  • Üretim Kurultayı bugün yapılacak!

   Üretim Kurultayı bugün yapılacak!

   Aydınlık Gazetesi'nin yurt genelinde düzenlediği Üretim Kurultaylarının, Bursa bölümü bugün yapılacak. Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Konferans Salonu'ndaki kurultay 13:45 ila 17:30 saatleri arasında...

  • Hüseyin Erol istifa etti!

   Hüseyin Erol istifa etti!

   31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri'nde Milliyetçi Hareket Partisi'nden Belediye Başkan Aday Adayı olan Hüseyin Erol dün itibariyle İlçe Başkanlığı görevinden istifa ettiğini duyurdu....

  • “Çiftçilerimiz ecrimisil fırsatını kaçırmasın!”

   “Çiftçilerimiz ecrimisil fırsatını ka...

   Karacabey Ziraat Odası Başkanı Erhan Erdem, Hazine arazilerinde ecrimisil (kullanım) ödeyerek tarım yapan Karacabey dahil yüz binlerce çiftçiye süre uyarısında bulundu. Erdem, “Ecrimisil fırsatını kaçırmayın”...

  • Karacabey İHH’dan çağrı; “Yemen ölüyor”

   Karacabey İHH’dan çağrı; “Yemen ...

   İHH Karacabey İlçe Temsilcisi Hüseyin Kahraman Yemen halkının çok zor durumda ve acil yardıma ihtiyacı olduğunu belirterek, Karacabeyli hayırseverlere çağrıda bulundu. Kahraman ayrıca Siyonist İsrail'in...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR