Karacabey’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sevgi seli

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Erdoğan’ın geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirdiği İstanbul-İzmir Otoyolu ve Bursa Şehir Hastanesi açılış törenlerine Karacabey’den rekor bir katılım sağlandı.
Ertem İşcan başkanlığındaki AK Parti İlçe Teşkilatı’nın özverili ve kusursuz organizasyonu ile kırsal mahallelerden ve ilçenin belirlenen muhtelif yerlerinden araç kaldırılarak 2 bin 300 kişiyle Cumhurbaşkanı Erdoğan coşkulu bir şekilde karşılandı.
Karacabeyliler, Bursa’daki iki dev yatırımın açılışına yoğun ilgi gösterdi. AK Parti İlçe Teşkilatı’nın tam kadro organizasyonu ile kırsal mahalleler ve ilçe merkezinden kaldırılan otobüslerle Bursa’ya çıkarma yapan Karacabeyliler Cumhurbaşkanını en yoğun katılımla karşılayan teşkilat oldu.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Karacabey’den çok güçlü bir şekilde karşılamanın haklı gururunu yaşadıklarını dile getiren AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, özverili organizasyonundan dolayı teşkilat üyelerine ve yoğun katılımlarından dolayı da ilçe halkına teşekkür etti. İşcan, “Dünya Lideri Cumhurbaşkanımızı Bursa’da görmek bizlere çok büyük onur verdi. Teşkilatlarımızın özverili ve kusursuz organizasyonu ile ilçemizde tarih yazarak, 2 bin 300 gönüldaşımızla Cumhurbaşkanımızı rekor bir katılımla karşıladık. Karacabey’den büyük ses getirdik. Bu kalabalık, coşku, birliktelik ve heyecan için teşekkürler Karacabey. Bu konuda Karacabey farkını ortaya koymuştur ve damgasını vurmuştur. Muhteşem bir atmosferle Karacabeyliler olarak Cumhurbaşkanımızın yanında olduğumuzu bir kez daha gösterdik. Bizlere bu gururu yaşatan AK Parti İlçe Teşkilatı’ma ve ilçe halkıma teşekkürü bir borç bilirim.
Dev otoyol projesi ile Şehir Hastanemiz Bursa’mıza ve ilçemize hayırlı, uğurlu olsun. Otoyol’un Karacabey’den geçecek olması ilçemize bir çok alanda değer katacak. Vatandaşlarımızı kaliteli ve güvenli ulaşıma kavuşturduk. 426 kilometrelik güzergahı kapsayan otoyol ile İstanbul ile İzmir arası 3,5 saate inecek.
Bu yol aynı zamanda bölgemizin de kaderini değiştirecek. Turizm hızlanacak, ticari faaliyetler hızlanacak, ülkemize katkı sağlayacak. Karacabey’in verimli tarım arazilerinde üretilecek ürünler de çok daha kısa sürelerde tüketiciye ulaşacak. Ayrıca otoyola yakın yere yapılan Teknoloji Organize Sanayi Bölgesi’nde (TEKNOSAB) kurulacak fabrikalar bu yoldan faydalanacak. Karacabey’imizin marka değerini arttıracak dev bir projeyi kazandırmasından dolayı başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile bakanlarımıza, milletvekillerimize, Karayolları Genel Müdürlüğü’ne, belirlenen tarihten 1 yıl önce yolun hizmete açılmasını sağlayan yüklenici firma yetkililerine ve emeği geçen tüm çalışanlara yürekten teşekkür ediyorum.
Ayrıca 1.355 yataklı Şehir Hastanemizin Bursa’ya kazandırılmasıyla dört dörtlük sağlık hizmetinden Karacabeylilerin de faydalanacak olması bizleri için mutluluk vericidir. Bursa’mızı ve ilçemizi dev yatırımlarla ulaşım ve sağlıkta bir üst lige taşıyacak iki projenin açılışını gerçekleştirmiş olmakla büyük onur duyuyoruz.” dedi.
Açılışların ardından Ertem İşcan başkanlığındaki teşkilat üyeleri Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın onuruna Merinos Atatürk Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen AK Parti Bursa İl Başkanlığı Teşkilat Yemeği’nde hazır bulundu. Burada tüm teşkilatlara teşekkür eden Erdoğan, “31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakı’na ve adaylarımıza verdikleri güçlü destek için tüm Bursalı kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum.
Önümüzdeki seçimsiz dönemi ülkemizde güçlenmenin, AK Parti’de ise yenilenme ve birleşmenin vesilesi haline getirmek istiyoruz. Atacağımız adımlarla AK Parti’nin geleceğini şekillendirmenin yanında bizden öncekilerden emanet aldığımız bu kutlu davayı 2053 ve 2071’e taşıyacak beşeri ve kurumsal omurgayı da hep beraber inşa edeceğiz. Milletin sandıkta verdiği mesajları en doğru şekilde okuyarak en alttan en tepeye kadar üzerimize düşenleri muhakkak yerine getireceğiz.” diye konuştu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir