Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Karacabey Meltem Gazetesi
» 
“Karacabey daha da güçlü olacak”
a aa
Tarih : 08 Haziran 2018 9:09
“Karacabey daha da güçlü olacak”
“Karacabey daha da güçlü olacak”
reklam

*Bursa ve Türkiye siyasetinin duayen isimlerinden eski AK Parti Milletvekili Ali Kul ile AK Parti Bursa Milletvekili adayları Mustafa Esgin ve Gülten Kapıcıoğlu, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ı ziyaret etti.
*Karacabey ve Bursa’daki seçim çalışmaları ile ülke gündeminde yer alan konuların masaya yatırıldığı ziyaret sonrası değerlendirmede bulunan Ali Özkan, 24 Haziran’da aynı zamanda Türkiye’nin bekasının da oylanacağı mesajını verdi.

Bursa ve Türkiye siyasetinin duayen isimlerinden eski AK Parti Milletvekili Ali Kul ile AK Parti Bursa Milletvekili adayları Mustafa Esgin ve Gülten Kapıcıoğlu, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ı ziyaret etti.
Karacabey ve Bursa’daki seçim çalışmaları ile ülke gündeminde yer alan konuların masaya yatırıldığı ziyaret sonrası değerlendirmede bulunan Ali Özkan, 24 Haziran’da aynı zamanda Türkiye’nin bekasının da oylanacağı mesajını verdi.
Karacabeyli 2 Milletvekili İlçemize Güç Katacak
Ali Özkan, 24 Haziran’da gerçekleştirilecek milletvekilliği seçimlerinde Karacabeyli Mustafa Esgin ve Karacabey Belediye Meclis ve Bursa Büyükşehir Meclis Üyesi Gülten Kapıcıoğlu’nun, AK Parti’nin Bursa 1. Bölge listesinde yer almalarının tüm Karacabeyli vatandaşlarda büyük bir memnuniyet oluşturduğuna ve bu sayede Karacabey’in daha da güçlü olacağına dikkat çekti.
Eski Milletvekili Ali Kul’u da ilçelerden ağırlamaktan büyük gurur duyduklarını da ifade Özkan, seçim çalışmalarına sunduğu katkı ve rehberliğin de büyük önem taşıdığına vurgu yaparak, kendilerine her zaman minnettar olduklarını kaydetti.
Milletimiz 24 Haziran’da Emperyalistlere En Güzel Cevabı Verecek
Önümüzdeki 24 Haziran seçimlerinin her zamanki seçimlerden farklı bir yönünün de bulunduğuna dikkat çeken Ali Özkan, aynı zamanda ülkenin bekasının da oylanacağı bu seçimlerde, vatandaşların batılı emperyalist ülkelere en güzel cevabı verecek güçte olduğunu dile getirdi.

Etiketler :

DİĞER BÖLGE HABERLERİ

  • Akşener, Tayfur için güçlü destek istedi!

   Akşener, Tayfur için güçlü destek iste...

   31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala dün Karacabey'de vatandaşlarla buluşan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, özellikle ekonomiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Akşener, “Biz ekonomiyi konuşmaya...

  • Özkan, vatandaşların her an yanında!

   Özkan, vatandaşların her an yanında!

   Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçenin dört bir yanında vatandaş buluşmalarına devam ediyor. Göreve geldiği günden bu yana, 'Halil İbrahim Sofrası' buluşmaları ile her hafta farklı bir mahallede...

  • Akkuş, “İYİ Parti’ye desteğimiz tamdır!”

   Akkuş, “İYİ Parti’ye desteğimiz ...

   Cumartesi günü Karacabey'e anlamlı bir ziyaret yapan Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hüseyin Akkuş, Millet İttifakı Adayı Ayhan Tayfur'u içtenlikle desteklediklerini açıkladı. Öncelikle Cumhuriyet Halk...

  • Tuğ, “Çanakkale geçilmez!”

   Tuğ, “Çanakkale geçilmez!”

   Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Süleyman Tuğ, 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 104. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Tuğ, mesajında şu ifadelere yer verdi; “1914 yılında Avrupa'da patlak veren...

  • Çanakkale Destanı unutulmaz!

   Çanakkale Destanı unutulmaz!

   Karacabey'de bugün, Kaymakamlık ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde Çanakkale Zaferi'nin 104. yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla törenler düzenlendi. Coşku ve hüznün bir arada yaşandığı...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR