Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Karacabey Meltem Gazetesi
» 
İşcan, “Eğitime her zaman tam destek!”
a aa
Tarih : 17 Eylül 2018 18:19
İşcan, “Eğitime her zaman tam destek!”
AK Parti Karacabey İlçe Teşkilatı'ndan Milli Eğitim Müdürlüğü'ne ziyaret
İşcan, “Eğitime her zaman tam destek!”
reklam

*AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Ertem İşcan, 2018-2019 yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını dilerken, eğitime her zaman destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Ertem İşcan, yeni eğitim öğretim yılı öncesinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin’i makamında ziyaret etti. Geçtiğimiz hafta gerçekleşen görüşmeye Başkan İşcan ile birlikte AK Parti Siyasi ve Hukuki İşleri Başkanı Erol Şen ve Mali İşler Başkanı Sezgin Parlaklar da katıldı.
Yapılan ziyaret sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşirken, yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olması dilendi. Görüşmede ayrıca, bir önceki eğitim-öğretim döneminin değerlendirilmesi ve yeni eğitim-öğretim dönemine ilişkin eğitim çalışmaları üzerinde de karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.
“Bizim en önemli meselemiz eğitimdir” diyen AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, “Bizleri başarıya ulaştıracak en önemli kurum okul, en önemli araç ise eğitimdir. Bilgi, birikim, başarı ve özgüvenle yoğrulmuş nesiller yetiştirmek ülkemizin geleceği için yapılmış en büyük yatırımdır. Yüksek kaliteli eğitim, öğretim hizmetleri vermek, milletimiz açısından hayati öneme sahiptir. Bizler de bu asli görevin bilinciyle şimdiye kadar olduğu gibi, eğitime destek vermeye devam edeceğiz. Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşmasında en büyük katkıyı, gelecek nesillerimiz ve eğitimden elde ettiğimiz başarılar sağlayacaktır.
Hükümetimiz ve Milli Eğitim Bakanlığı’mız eğitim alanında gerekli özen ve özveriyi göstermektedir. Yeni eğitim-öğretim yılında ilçemizde Yabancı Dil İngilizce Ağırlıklı Proje Eğitimi uygulanacak olan Adnan Menderes Ortaokulu ve tarım alanlarını bünyesinde bulunduran Karacabey Ticaret Borsası Harmanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin hizmet verecek olması, eğitim ve öğretim çıtamızı daha da yükseltecektir.
Gelecek nesillerimizin başarılı bireyler olmaları, ülkemizin gelişmesinde ve geleceğinde katkıları olacağından şüphemiz yoktur. Bu noktada başta çok kıymetli, saygıdeğer öğretmenlerimiz ve eğitimcilerimiz olmak üzere, geleceğimizin teminatı değerli öğrencilerimize, çocuklarımızdan hiçbir fedakârlığı esirgemeyen velilerimize, 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı’nın ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Öğrencilerimize zihin açıklığı ve başarılar diliyorum. Başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ebediyete göç eden tüm öğretmenlerimizi de rahmetle ve minnetle yad ediyorum” diye konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin ise, Karacabeyli genç nesillerin iyi bir eğitim alması için ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini ifade etti. Dingin, AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan’a da desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Milli birlik ve beraberlik içerisinde; ahlaklı, erdemli, iyi bir birey ve vatandaş yetiştirmek temel hedefimizle; sorunsuz, sağlıklı ve başarı dolu bir dönem olmasını temenni ediyorum. Yeni eğitim öğretim yılının tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Etiketler :

DİĞER BÖLGE HABERLERİ

  • Başkan ve meclis üyeleri belirlendi!

   Başkan ve meclis üyeleri belirlendi!

   Karacabey'de resmiyet kazanan belediye başkanı adayları ve meclis üyesi adayları belli oldu. Partilerin, İlçe Seçim Kurulu'na verdikleri isim listesi tarihinin Salı günü sona ermesiyle adayların adaylıkları...

  • “Karacabey’i ve Bursa’yı kazanacağız”

   “Karacabey’i ve Bursa’yı ...

   Karacabey Millet İttifakının Belediye Başkanı Adayı Ayhan Tayfur ile Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey Salı günü Şükran Yemişçioğlu Kültür Merkezi'nde seçmenlerle buluştu. Coşkunun tavan yaptığı...

  • İMKB’den Mehmetçiğe mektup var!

   İMKB’den Mehmetçiğe mektup var!

   Karacabey İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin yazdıkları mektuplar Şırnak/Silopi-Siyahkaya Karakolu'na ulaştı. İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Fizik Öğretmeni Nurcan...

  • Matlı’dan Ziraat Bankası’na teşekkür

   Matlı’dan Ziraat Bankası’...

   Bursa Ticaret Borsası (BTB) Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi, Karacabeyli İşadamı Özer Matlı, Ziraat Bankası'nın üye iş yeri müşterilerine kredi kartı komisyonlarında yüzde 0.85'e, banka...

  • Karacabey’de minibüsçüler uzlaştı

   Karacabey’de minibüsçüler uzlaştı

   Karacabey'de, minibüsçülerin mahkemelik olan meseleleri çözüme kavuştu. Meselenin çözülmesinden sonra minibüsçüler Karacabey Belediyesi'nin önüne araçlarıyla gelerek teşekkür etti. Minibüsçülerin yaptığı...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR