Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Karacabey Meltem Gazetesi
» 
İşcan, “Eğitime her zaman tam destek!”
a aa
Tarih : 17 Eylül 2018 18:19
İşcan, “Eğitime her zaman tam destek!”
AK Parti Karacabey İlçe Teşkilatı'ndan Milli Eğitim Müdürlüğü'ne ziyaret
İşcan, “Eğitime her zaman tam destek!”
reklam

*AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Ertem İşcan, 2018-2019 yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını dilerken, eğitime her zaman destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Ertem İşcan, yeni eğitim öğretim yılı öncesinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin’i makamında ziyaret etti. Geçtiğimiz hafta gerçekleşen görüşmeye Başkan İşcan ile birlikte AK Parti Siyasi ve Hukuki İşleri Başkanı Erol Şen ve Mali İşler Başkanı Sezgin Parlaklar da katıldı.
Yapılan ziyaret sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşirken, yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olması dilendi. Görüşmede ayrıca, bir önceki eğitim-öğretim döneminin değerlendirilmesi ve yeni eğitim-öğretim dönemine ilişkin eğitim çalışmaları üzerinde de karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.
“Bizim en önemli meselemiz eğitimdir” diyen AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, “Bizleri başarıya ulaştıracak en önemli kurum okul, en önemli araç ise eğitimdir. Bilgi, birikim, başarı ve özgüvenle yoğrulmuş nesiller yetiştirmek ülkemizin geleceği için yapılmış en büyük yatırımdır. Yüksek kaliteli eğitim, öğretim hizmetleri vermek, milletimiz açısından hayati öneme sahiptir. Bizler de bu asli görevin bilinciyle şimdiye kadar olduğu gibi, eğitime destek vermeye devam edeceğiz. Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşmasında en büyük katkıyı, gelecek nesillerimiz ve eğitimden elde ettiğimiz başarılar sağlayacaktır.
Hükümetimiz ve Milli Eğitim Bakanlığı’mız eğitim alanında gerekli özen ve özveriyi göstermektedir. Yeni eğitim-öğretim yılında ilçemizde Yabancı Dil İngilizce Ağırlıklı Proje Eğitimi uygulanacak olan Adnan Menderes Ortaokulu ve tarım alanlarını bünyesinde bulunduran Karacabey Ticaret Borsası Harmanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin hizmet verecek olması, eğitim ve öğretim çıtamızı daha da yükseltecektir.
Gelecek nesillerimizin başarılı bireyler olmaları, ülkemizin gelişmesinde ve geleceğinde katkıları olacağından şüphemiz yoktur. Bu noktada başta çok kıymetli, saygıdeğer öğretmenlerimiz ve eğitimcilerimiz olmak üzere, geleceğimizin teminatı değerli öğrencilerimize, çocuklarımızdan hiçbir fedakârlığı esirgemeyen velilerimize, 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı’nın ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Öğrencilerimize zihin açıklığı ve başarılar diliyorum. Başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ebediyete göç eden tüm öğretmenlerimizi de rahmetle ve minnetle yad ediyorum” diye konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin ise, Karacabeyli genç nesillerin iyi bir eğitim alması için ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini ifade etti. Dingin, AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan’a da desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Milli birlik ve beraberlik içerisinde; ahlaklı, erdemli, iyi bir birey ve vatandaş yetiştirmek temel hedefimizle; sorunsuz, sağlıklı ve başarı dolu bir dönem olmasını temenni ediyorum. Yeni eğitim öğretim yılının tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Etiketler :

DİĞER BÖLGE HABERLERİ

  • İstanbul’u İmamoğlu kazandı!

   İstanbul’u İmamoğlu kazandı!

   Karacabey'in siyasi gündemini de uzun süredir meşgul eden İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı seçimini Millet İttifakı'nın adayı CHP'li Ekrem İmamoğlu kazandı. En yakın rakibi Cumhur İttifakı adayı...

  • Leylek Festivali coşkusu sona erdi

   Leylek Festivali coşkusu sona erdi

   *Karacabey Belediyesi tarafından bu yıl 15'incisi düzenlenen 'Uluslararası Leylek Festivali', bu yıl da büyük bir coşkuya sahne oldu. Karacabey'e bağlı 'leylek köyü' olarak bilinen Eskikarağaç Mahallesi'nde,...

  • SETBİR’den AB Destekli Mutlu Hayvancılık Projesi!

   SETBİR’den AB Destekli Mutlu Hay...

   SETBİR'in “Avrupa Birliği ve Türkiye'de Mutlu Hayvancılık Projesi Açılış Toplantısı” Ankara'da yapıldı. Genel Başkanlığı'nı Sütaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tarık Tezel'in yaptığı Türkiye Süt, Et,...

  • “Son gün yaklaşıyor, unutmayın!”

   “Son gün yaklaşıyor, unutmayın!”

   Çiftçi Kayıt Sistemi'nde (ÇKS) 2019 yılı başvuruları, 28 Haziran 2019 Cuma günü mesai saati bitiminde sona erecek. Karacabey Ziraat Odası Başkanı Erhan Erdem, Çiftçi Kayıt Sistemi ve destek başvuruları için...

  • Denize girebilirsiniz!

   Denize girebilirsiniz!

   Bursa İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Marmara sahil şeridi ile İznik Gölü çevresinden alınan numunelerde halk sağlığını tehdit edecek bulguya rastlanmadığı bildirildi. İlk numune sonuçları, sahillerin...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR