Futbol Turnuvasına davetlisiniz!

Karacabeyliler Derneği muhteşem bir organizasyona öncülük ediyor:
Karacabey Taşlık Köyü, yepyeni bir futbol organizasyonuna ev sahipliği yapacak. Karacabeyliler Derneği’nin düzenlediği ve Bursa Genç Futbol Hakemleri’nin büyük katkı sağladığı “Dostluk ve Kardeşlik Futbol Turnuvası” 01 Ekim 2011 tarihinde başlıyor.
Konuyla ilgili kamuoyunu bilgilendiren Organizasyon Başkanı Erdinç Derya, spor yaparak sağlıklı ve zinde bireyler ile köyler,  kentler ve hatta gönüller arasında kalıcı dostluk ve kardeşlik köprüleri kurarak, husumet ve küskünlüklere son vermeyi amaçladıklarını söyledi. Kaya, gelecek nesillere örnek olmanın en büyük hedefleri olduğunu kaydetti.
01 Ekim 2011 Cumartesi günü saat 13.00’de başlaması planlanan futbol turnuvasına katılmak isteyen köylerin 0535 719 90 44 ve 0532 730 97 69 numaralı telefonları aramalarını isteyen Erdinç Derya, organizasyonla ilgili tüm haber ve detayların Karacabey’in yerel gazetelerinde ve aynı zamanda www.bursagfh.com internet adresinden ilan edileceğini duyurdu.
Futbol organizasyonuna katılacak köylerin en geç 26 Eylül 2011 tarihine kadar başvurmaları gerektiğini belirten Derya, toplantının saat 20.00’de Taşlık Köyü’nde yapılacağını açıkladı.
Erdinç Kaya, “Karacabeyliler Derneği Dostluk ve Kardeşlik Futbol Turnuvası”na katılım koşullarını ise şu şekilde sıraladı;
1-Katılım payı olarak köyler 500+250=750 TL ödeyeceklerdir. Ödeme toplantı akşamı yapılacaktır. Tüm takımlara 1 takım forma verilecektir. Formalar fiyata dahildir.
2-Takım kadroları köy gençlerine öncelik verilerek kurulacak ve yaş sınırı olmayacaktır.
( Yaşı küçük sporcular ailesi tarafında “Futbol Oynamasında Sakınca Yoktur” yazılı ve imzalı belge getirecektir)
3-Yabancı oyuncu statüsü turnuvaya katılan takım temsilcileri arasında oylamaya sunulacaktır.
4-Tek devre lig usulüne uygun olarak galibiyet için 3 puan, beraberlikte “1 puan” ve malubiyette “0” olacaktır.
5-Tüm müsabakaların istendiği takdirde video kamera ile kayda alınarak bir kopya olarak kaptanlara teslim edilecektir.
6-Guruplarında ilk iki sırayı alan takımlar Çeyrek Final, Yarı final oynayarak son olarak galip gelen takımlar Şampiyonluk için sahaya çıkacak. Yarı Finalde mağlup olan takımlarda 3.lük için mücadele edeceklerdir.
7-Müsabakaların devre aralarında takımlarında  “18 yaş altı “penaltı yarışması yapılacaktır.
8-Şampiyon, ikinci, üçüncü olan takımlara, En Centilmen Takıma, Gol Kralına, En iyi kaleciye, Penaltı 1.sine Kupa, Madalya ve plaket verilecektir.
9-Takım kadroları11 asil ve 7 yedek ile toplan 18 kişi olacaktır.
10-Maçlar tam sahada 3 hakem triosu ile yönetilecek. Tertip komiteside müsabakalarda gözlemcilik yapacaktır.
Toplantı akşamı Oyun kurallarının tam ve kesinleşmiş kurallarını iştirakçilerimize elden dağıtılacaktır.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir