Uğurlu öğrencilere Metodbox ile uzaktan eğitim!

Uğur Okulları, Metodbox ile uzaktan eğitim süresince tüm öğrencilerin yanında olarak kesintisiz eğitimine devam ediyor. Metodbox, 2020-2021 eğitim öğretim için Uğur Okullarına yeni kaydolan tüm öğrencilerin de ücretsiz olarak kullanımına sunuluyor.

Uğur Okullarında 2 yıldır kullanılan, veriye dayalı dijital eğitim yönetimi sistemi Metodbox üzerinden ilk dersler 23 Mart’ta başlayacak. Uğur Okulları, Metodbox ile öğrenci, öğretmen ve velilerine sağladığı altyapıyı, 2020-2021 eğitim-öğretim dönemi için Uğur Okullarına yeni kaydolan öğrencilerin de kullanımına sunacak. 23 Mart’ta başlayacak ve Uğur Okullarının deneyimli akademik kadrosunun oluşturduğu anlatımlı ders videolarının, deneme sınavlarının yer aldığı platform tüm yeni öğrenciler için ücretsiz olarak açılacak. Sağlanan teknolojik destek ile eğitim-öğretim kesintisiz devam edecek.

Metodbox altyapısının uzaktan eğitimde fark yarattığını ve tüm öğrencilere ücretsiz olarak sağlandığına değinen Uğur Okulları Genel Müdürü Nevzat Kulaberoğlu, sistemi uzun yıllardır uyguladıklarını ve bu yönde birikimlerinin olduğunu belirtti. Kulaberoğlu; “Geçmişin deneyimini, geleceğin eğitimi ile buluşturuyor ve teknolojik altyapımızla kesintisiz olarak eğitim hizmetimizi sunmaya devam ediyoruz. Yeni dönemde Uğurlu olacak öğrencilerimizin de sistemimizden faydalanmaları için adım attık, uzaktan eğitim süresince Metodbox ile tüm Uğurlu öğrencilerimizin yakınında olacağız.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir