Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Karacabey Meltem Gazetesi
» 
“Spora ve sporcuya desteklerimiz sürüyor”
a aa
Tarih : 05 Nisan 2019 16:54
“Spora ve sporcuya desteklerimiz sürüyor”
“Spora ve sporcuya desteklerimiz sürüyor”
reklam

*Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, seçimlerin ardından çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Spora ve sporcuya tam destek veren Başkan Ali Özkan, Sakarya’da düzenlenecek Grekoromen Türkiye Şampiyonası’nda ilçeyi temsil etmeye hak kazanan Karacabey Belediyespor Güreş Takımı sporcularını ağırladı.

Karacabey’de aktif sporla uğraşan birey sayısı geçmişte bini bulmazken, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ın yoğun destekleri sonucu bugün itibariyle 10 bine yaklaşmış durumda. Belediyenin spora yaptığı büyük yatırımlar da ilçede karşılığını vermeye devam ediyor.
Spora ve sporcuya tam destek veren Başkan Ali Özkan, Sakarya’da düzenlenecek Grekoromen Türkiye Şampiyonası’nda ilçeyi temsil etmeye hak kazanan Karacabey Belediyespor Güreş Takımı sporcularını ağırladı.
Elde edilen önemli başarılar ile bölge ve ülke çapında derece elde eden sporculara vurgu yapan Başkan Özkan, “Öğrencilerimize ve gençlerimize sporu sevdirmek anlamında yoğun çabalarımız oldu. Onların aldığı derecelerle gurur duyuyoruz.
Sporun her alanında gençlerimize imkanlar sağladık. Aktif spor yapan gençlerimizin sayısı 10 binin üzerine çıktı diyebiliriz.
Bu anlamda, ziyaretimizde bulunan güreş takımımız da bizler için gurur kaynağı. Şimdi Türkiye Şampiyonası’na katılacaklar ve inanıyoruz ki oradan da başarı ile dönecekler” dedi.
Özkan’a başarı dileği
Karacabey Belediyespor Güreş Takımı Antrenörü Ali Varol ve İlçe Spor Müdürü Ayhan Sağlam da gerçekleştirilen ziyarette Başkan Özkan’a yeni görevinde başarılar dilerken, spora ve sporcuya desteklerinden ötürü Başkan Özkan’a bir kez daha teşekkürlerini iletti.
Öte yandan Karacabey Belediyespor Güreş Takımı, bölge şampiyonasında başarıyla mücadele ederek gruplardan yükselmeyi başardı ve sonrasında, Sakarya’da düzenlenecek Grekoromen Şampiyonası’nda yarışmaya hak kazandı.

Etiketler :

DİĞER BÖLGE HABERLERİ

  • Okul idarecilerinde görev yeri değişikliği

   Okul idarecilerinde görev yeri değişi...

   Türkiye genelindeki İl Milli Eğitim Müdürlükleri, 4 ve 8 yılını dolduran idarecilerin listesini yayınladı. Buna göre Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı Karacabey'de çok sayıda müdür ve müdür...

  • 69 Arap Tayı satışa çıkıyor

   69 Arap Tayı satışa çıkıyor

   Karacabey Karacabey Tarım İşletmesi Müdürlüğü'de 69 baş safkan Arap tayı, 23 Temmuz'da görücüye çıkacak. Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü'ne bağlı Malatya'nın Akçadağ ilçesindeki Sultansuyu Tarım İşletmesi...

  • Bay’dan sürücülere kritik MTV uyarısı

   Bay’dan sürücülere kritik MTV uy...

   Karacabey Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Ramazan Bay, 2019 yılına ait Motorlu Taşıtlar Vergisi 2'inci taksitinin 31 Temmuz 2019 Çarşamba günü mesai bitimine kadar ödenmesi gerektiğini...

  • ASGD’NİN SAHTE PASAPORT SKANDALI!

   ASGD’NİN SAHTE PASAPORT SKANDALI!

   Merkezi Bursa'da bulunan Anadolu Spor Gazetecileri Derneği, (ASGD) tarafından düzenlenen, 'Anadolu'dan Balkanlara Uluslararası Kültür Köprüsü' gezisi adı altında gazeteci olmayan 37 kişiye özel Hizmet...

  • Perinçek; “S-400’LER yeni dünyanın kuruluşunu bildirmektedir”

   Perinçek; “S-400’LER yeni...

   Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, "Türkiye Atlantik'in baskılarına boyun eğmeyeceğini bir kez daha göstermiştir. Türkiye, Atatürk Devrimi'ni tamamlayacağı Avrasya iklimine yerleşmektedir. S-400 bu...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR