Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Karacabey Meltem Gazetesi
» 
“Spora ve sporcuya desteklerimiz sürüyor”
a aa
Tarih : 05 Nisan 2019 16:54
“Spora ve sporcuya desteklerimiz sürüyor”
“Spora ve sporcuya desteklerimiz sürüyor”
reklam

*Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, seçimlerin ardından çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Spora ve sporcuya tam destek veren Başkan Ali Özkan, Sakarya’da düzenlenecek Grekoromen Türkiye Şampiyonası’nda ilçeyi temsil etmeye hak kazanan Karacabey Belediyespor Güreş Takımı sporcularını ağırladı.

Karacabey’de aktif sporla uğraşan birey sayısı geçmişte bini bulmazken, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ın yoğun destekleri sonucu bugün itibariyle 10 bine yaklaşmış durumda. Belediyenin spora yaptığı büyük yatırımlar da ilçede karşılığını vermeye devam ediyor.
Spora ve sporcuya tam destek veren Başkan Ali Özkan, Sakarya’da düzenlenecek Grekoromen Türkiye Şampiyonası’nda ilçeyi temsil etmeye hak kazanan Karacabey Belediyespor Güreş Takımı sporcularını ağırladı.
Elde edilen önemli başarılar ile bölge ve ülke çapında derece elde eden sporculara vurgu yapan Başkan Özkan, “Öğrencilerimize ve gençlerimize sporu sevdirmek anlamında yoğun çabalarımız oldu. Onların aldığı derecelerle gurur duyuyoruz.
Sporun her alanında gençlerimize imkanlar sağladık. Aktif spor yapan gençlerimizin sayısı 10 binin üzerine çıktı diyebiliriz.
Bu anlamda, ziyaretimizde bulunan güreş takımımız da bizler için gurur kaynağı. Şimdi Türkiye Şampiyonası’na katılacaklar ve inanıyoruz ki oradan da başarı ile dönecekler” dedi.
Özkan’a başarı dileği
Karacabey Belediyespor Güreş Takımı Antrenörü Ali Varol ve İlçe Spor Müdürü Ayhan Sağlam da gerçekleştirilen ziyarette Başkan Özkan’a yeni görevinde başarılar dilerken, spora ve sporcuya desteklerinden ötürü Başkan Özkan’a bir kez daha teşekkürlerini iletti.
Öte yandan Karacabey Belediyespor Güreş Takımı, bölge şampiyonasında başarıyla mücadele ederek gruplardan yükselmeyi başardı ve sonrasında, Sakarya’da düzenlenecek Grekoromen Şampiyonası’nda yarışmaya hak kazandı.

Etiketler :

DİĞER BÖLGE HABERLERİ

  • Karacabey çocuk istismarı istemiyor!

   Karacabey çocuk istismarı istemiyor!

   Karacabeyli vatandaşlar bugün çocuk tecavüzcülerini protesto yürüyüşü yapacak. Siyasi partilerin ve sivil toplum örgütlerinin katılmayacağını belirtilen anlamlı yürüyüşle ilgili konuşan vatandaşlar, saat...

  • CHP Gençlik’te yine Acar dönemi

   CHP Gençlik’te yine Acar dönemi

   Cumhuriyet Halk Partisi Karacabey Gençlik Kolları Başkanlığı'na yeniden İlke Acar getirildi. CHP Gençlik Kolları Başkanı İlke Acar yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; “Görevi bir kez daha devralmış...

  • Karacabey turizmde patlama yaşayacak

   Karacabey turizmde patlama yaşayacak

   Sahip olduğu birbirinden eşsiz doğal ve kültürel değerleriyle, Bursa tarihinin her döneminde zenginliğiyle ön plana çıkan Karacabey, son yıllarda atılan başarılı adımlar sayesinde turizm potansiyelini gün...

  • Alkışlar “23 Nisan” çocuklarına!

   Alkışlar “23 Nisan” çocuklarına!

   23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 99. yılı tüm yurtta olduğu gibi geçtiğimiz Salı günü Karacabey'de de çeşitli törenlerle coşkuyla kutlandı. Türkiye'nin geleceğinin emin ellerde olduğuna dikkat...

  • Otoyol çalışmasında acı olay

   Otoyol çalışmasında acı olay

   İstanbul-İzmir Otoyolu yapım çalışması sırasında hafriyat kamyonundan üzerine çakıl taşı dökülen işçi hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre, İstanbul-İzmir Otoyolu'nun Karacabey etabında yol yapım...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR