Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Karacabey Meltem Gazetesi
» 
PTT’nin 3. Şubesi Tapu’da
a aa
Tarih : 02 Ağustos 2019 8:10
PTT’nin 3. Şubesi Tapu’da
PTT’nin 3. Şubesi Tapu’da
reklam

Karacabey’de PTT’nin 3. Şubesi Tapu Müdürlüğü’nde hizmete girdi. Adliye’den sonra Sırabademler Mahallesi Runguçpaşa Caddesi’ndeki Tapu Müdürlüğü’nde yeni bir şube daha açan PTT, hizmet sınırlarını genişletti.
Tapu Müdürlüğünde dün açılışı yapılan 3. Şube ile ilgili konuşan PTT Müdürü Turcan Dursun, “Karacabey çok hızlı büyüyor. Söz konusu bu büyümeye ve gelişmeye ayak uydurmaya çalışıyoruz.
Değerli müşterilerimizin sürekli değişen ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerimize her geçen gün bir yenisini eklemeyi görev sayıyoruz. Bu anlamda merkeze uzak kalan Tapu Müdürlüğü ve Vergi Dairesi’ndeki işlemlerin hızlı bir şekilde yapılabilmesi ve müşteri mağduriyetini önlemek amacıyla Tapu Müdürlüğü içerisinde PTT’mizin 3. gişesi açılmıştır. PTT merkezinde yapılan tüm işlemlerin tamamının burada da yapılacak olması müşteri memnuniyetini de arttıracaktır. Yoğun nüfusu olan mahallelerimize yeni şubeler kazandırmaya devam edeceğiz.
Yeni açılan şubemizde teknolojinin en son olanakları kullanılmaktadır. Posta, kargo, bankacılık ve elektronik ticaret hizmetlerini zaman kaybı yaşamadan sunabileceğiz. İki asra yakın tecrübesi, yaygın çalışma ağı, çağdaş teknolojisi, güçlü kadroları ile daha ekonomik, daha hızlı ve güven veren kaliteli yapısıyla hizmeti vatandaşın ayağına götürmeyi amaçlıyoruz.
Yeni açılan bu şubelerimiz, özellikle merkeze uzak mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımızın PTT işlemlerini daha hızlı ve zamanında yapılabilmesini sağlayacaktır.
Tapu’daki Şubemiz; Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri (Haftada 5 gün) 08.30-12.30, 13.30-17.00 arasında hizmet sunacaktır. Burada, Zorunlu Deprem Sigortası (DASK), tapu kadastro harçları, döner sermaye hizmet bedelinin tahsili, kredi işlemleri, Belediye Emlak ve tüm vergiler, kayıtlı elektronik posta ve sigorta, maaş ödemeleri, elektrik, su, doğalgaz, telefon tahsilatları, havale-çek kabul ve ödeme ile kargo kabul işlemleri de yapılacaktır” dedi.
PTT Müdürü Turcan Dursun, 3. Şubenin açılması için başından sonuna kadar her türlü yardımı ve kolaylığı sağlayan Karacabey Tapu Müdürü Gültekin Narinli’ye kurum adına teşekkür etti. Turcan, 3. Şubenin tüm Karacabeylilere hayırlı olmasını diledi.

Etiketler :

DİĞER BÖLGE HABERLERİ

  • DOMATES ÜRETİCİSİ İSYANLARDA

   DOMATES ÜRETİCİSİ İSYANLARDA

   *Tek taraflı sözleşme imzalatarak ekim yaptıran fabrikaların, el altından da açıktan ekim yapılmasına destek vermesiyle ikili oynadığını eleştiren domates üreticisi ateş püskürüyor. Karacabeyli domates...

  • Son başvuru 30 Eylül!

   Son başvuru 30 Eylül!

   Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından, 2006 yılından bu yana uygulanan “Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı”nın 13. etabı ile ilgili tanıtım toplantısı önceki gün Karacabey Ziraat Odası'nda...

  • Belediyespor kadrosuna güç katıyor!

   Belediyespor kadrosuna güç katıyor!

   Spor Toto 3. Lig'deki temsilcimiz Karacabey Belediyespor kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Kadrosuna yeni transferler katmaya devam eden Karacabey Belediyespor 6 yeni sporcu ile sözleşme imzaladı....

  • Özkan’a Anıtkabir tepkisi!

   Özkan’a Anıtkabir tepkisi!

   Cumhuriyet Halk Partisi Karacabey İlçe Başkanı Süleyman Tuğ, Belediye Başkanı Ali Özkan'ın 19 Ağustos 2019 tarihinde atmış olduğu tweette büyük tepki gösterdi. Tweett'inde Başkan Özkan, “Ekrem İmamoğlu sizce...

  • Karacabey plajlarının suyu temiz çıktı

   Karacabey plajlarının suyu temiz çıktı

   Karacabey Yeniköy, Malkara ve Kurşunlu plajlarının "yüzülebilir" olduğu tespit edildi. İl Sağlık Müdürlüğünce hazırlanan Ağustos Ayı Deniz Kirliliği İzleme Raporu'na göre 100 mililitrede bulunan bakteri...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR