MUHTARLAR DERNEĞİ’NDEN SAADET’E ZİYARET

Dağkadı Mahalle Muhtarı Hasan Şenel başkanlığında yenilenen Karacabey Muhtarlar Derneği, geçtiğimiz günlerde Saadet Partisi İlçe Teşkilatını ziyaret ettiler. Yapılan ziyarette Saadet Partisi İlçe Başkanı Zeynel Abidin Koçak ve yönetim kurulu üyeleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Şenel ve Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundular.

Tüm siyasi partilere eşit mesafede olduklarını belirten Karacabey Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Şenel, en güzel hizmetleri yapabilmek için yola çıktıklarını vurguladı. Şenel, “Amacımız Karacabey’in en güçlü sivil toplum örgütünü daha da aktif hale getirmektir. Karacabey’imizin hangi mahallesi olursa olsun hak ettiği hizmetleri alması için uğraş vereceğiz. Bunun için de yerel yönetimden taleplerimiz olacak. Tabii bu noktada tüm siyasi partilerimizin desteğine de ihtiyacımız var. Muhtarlar ve mahallelerimiz adına yapmak istediğimiz çok şey var. Birlik beraberlik içinde görev süremiz boyunca en iyi hizmeti vermek istiyoruz.” dedi.

Saadet Partisi İlçe Başkanı Zeynel Koçak’ta Hasan Şenel başkanlığındaki Muhtarlar Derneği’ne çalışmalarında başarı diledi ve yaptıkları bu ziyaretten dolayı memnuniyetlerini ifade etti. Koçak, “Muhtarlar halkımızın nabzını en iyi tutan kişilerdir. Siz kıymetli muhtarlarımızın her zaman yanındayız. Karacabey’imizin sorunlarını çözmek, daha güzel, yaşanabilir bir Karacabey’i el ele, omuz omuza, hep birlikte inşa edeceğiz. Kapımız sizlere her daim açık olacaktır.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir