Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Karacabey Meltem Gazetesi
» 
Meclis, yarın toplanıyor
a aa
Tarih : 11 Haziran 2019 16:06
Meclis, yarın toplanıyor
Meclis, yarın toplanıyor
reklam

Karacabey Belediye Meclisi, Haziran ayı toplantısını yarın gerçekleştirecek. Belediye Meclisi, 12 Haziran 2019 Çarşamba günü (Yarın) saat 17.00′de gündem dışı gelenler hariç 8 maddeyi görüşmek üzere bir araya gelecek. Ali Özkan başkanlığında ve imar konularının ağırlıkta olduğu gündemde şu konular karara bağlanacak:
“1. Mayıs / 2019 Dönemi Olağan Meclis Toplantısı I. ve II. Birleşimin Toplantı Zaptı;
Karacabey Belediye Başkanlığı, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nün 14.05.2019 gün ve 31 sayılı “İlçemiz Orhaniye Mahallesi, 183 nolu parselin bedelsiz hisse devri” hakkındaki teklif yazısı.
Karacabey Belediye Başkanlığı, Yazı İşleri Müdürlüğü’nün 27.05.2019 gün ve 32 sayılı “Ortak hizmet projesi” hakkındaki teklif yazısı.
Karacabey Belediye Başkanlığı, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nün 28.05.2019 gün ve 33 sayılı “Taşınmazın kira süresi” hakkındaki teklif yazısı.
Karacabey Belediye Başkanlığı, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nün 29.05.2019 gün ve 34 sayılı “İlçemiz İnkaya Mahallesi, 1483 nolu sokak numarasının Şehit Selçuk BEKİ olarak değiştirilmesi” hakkındaki teklif yazısı.
Karacabey Belediye Başkanlığı, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nün 29.05.2019 gün ve 35 sayılı “İlçemiz Bakırköy Mahallesinde muhtarlık yaparak önemli hizmetlerde bulunmuş kişiler ile önde gelen isimleri yaşatmak için isimlerinin mevcut uygun bulunan sokaklara verilmesi” hakkındaki teklif yazısı.
Karacabey Belediye Başkanlığı, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün 29.05.2019 gün ve 36 sayılı “05.09.2018 tarih ve 2018/116 sayılı meclis kararı ile onaylanan plan değişikliği” hakkındaki teklif yazısı.
Karacabey Belediye Başkanlığı, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün 29.05.2019 gün ve 37 sayılı “İlçemiz Sırabademler Mahallesi, 282 ada, 10 no.lu parsel için parsel malikince hazırlatılan imar planı değişikliği” hakkındaki teklif yazısı.”

Etiketler :

DİĞER BÖLGE HABERLERİ

  • “Ayçiçeği üreticisine darbe üstüne darbe!”

   “Ayçiçeği üreticisine darbe üstüne dar...

   Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin 2.5 TL/Kg olarak açıkladığı ayçiçeği alım tavsiye fiyatı Karacabey'deki ayçiçek üreticisini üzdü. Mayıs ayında çıkarılan Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle ithal...

  • Karacabey’de asfalt çalışmalarına devam

   Karacabey’de asfalt çalışmaları...

   'Modern belediyecilik' anlayışıyla sürdürülebilir gelişimi esas alan Karacabey Belediyesi, ilçe genelindeki çalışmalarına kararlı adımlarla devam ediyor. Bu doğrultuda Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, AK...

  • Uyuşturucu tacirlerine suçüstü

   Uyuşturucu tacirlerine suçüstü

   Karacabey'de 2 kişi uyuşturucu madde bulundurmak ve ticaretini yapmak suçundan suçüstü yakalandı. İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerince gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda,...

  • Ücretli Öğretmen Başvuruları başladı

   Ücretli Öğretmen Başvuruları başladı

   Karacabey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ücretli öğretmen başvuruları ile ilgili kamuoyunu bilgilendirdi. Açıklamada, “2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı için Ücretli Öğretmen başvuruları, E-Devlet üzerinden 2019...

  • ATA VE TUTAR AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

   ATA VE TUTAR AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

   Gazetemiz Yazarı Ahmet Aygün Ata'nın kızı Olcay Petek Ata ile Sultaniye Mahallesi'nin önde gelen ailelerinden Merhum İsmail Hakkı Tutar'ın oğlu Sezer Süt Sağım Makineleri Marmara Bölge Sorumlusu Hilmi Tutar...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR