Karacabey Yüz Yüze Eğitime Hazır

Karacabey İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin, 1 Mart 2021 tarihinde okulların yüz yüze eğitime başlayacak olması sebebiyle okullarda yapılan hazırlıkları yerinde görmek amacıyla incelemelerde bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin, yaptığı açıklamada “Uzaktan eğitim süreci devam ederken Okul Müdürlüklerimizin tamamının yüz yüze eğitime hazırlık çalışmalarına süratle devam ettiklerini ve yaptığımız incelemelerde bütün okullarımızın yüz yüze eğitim için hazır olduklarını gördük. 2 Mart 2021 Salı günü 8. ve 12. sınıflarımız, ilkokullarımızın tüm sınıf seviyeleri, ana sınıfları, özel eğitim sınıfları ve meslek liselerimizdeki (tüm seviyelerde) uygulamalı dersler  için yüz yüze eğitimler başlayacak olup diğer sınıf seviyelerinde ve derslerde ise uzaktan eğitim ile devam edilecektir.

Dayı Karacabey Anadolu Lisesi’nin tadilat, onarım ve güçlendirme çalışmaları tamamlanmış olup, Karacabey Ortaokulundaki tadilat, onarım ve güçlendirme çalışmaları halen devam etmektedir. Yetkililerden alınan bilgiye göre Karacabey Ortaokulundaki  çalışmaların 3 ay içinde tamamlanacağı bildirilmiş olup, bu süreçte Karacabey Ortaokulundaki öğrencilerimiz yüz yüze eğitimlerine ikili eğitim şeklinde Muhsin Yazıcıoğlu Ortaokulunda ve Ömer Matlı İlkokulunda devam edeceklerdir.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir