“GFB Karacabey’e hayırlı olsun!”

Karacabey’de Cem Eren’in başkanlığında Genç Fenerbahçeliler Taraftar Grubu kuruldu. Merkezi İstanbul’da bulunan ve Türkiye’nin en güçlü taraftar oluşumlarından biri olan Genç Fenerbahçeliler hakkında Karacabey kamuoyunu bilgilendiren Başkan Cem Eren, “Amacımız; Karacabey’deki ailelerin evlatlarını gönül rahatlığıyla aramıza katacağı, ilçenin en büyük Sivil Toplum Örgütü’nü oluşturmak istiyoruz.” dedi.

Sadece maç izleme ve futbolla sınırlanmış bir oluşum olmayacaklarını belirten Genç Fenerbahçeliler Başkanı Cem Eren, “Sosyal sorumluluk projeleriyle, yardım kampanyalarıyla, tarihi ve kültür gezileriyle, spora ve sağlıklı yaşama teşvik edeceğimiz etkinlik ve turnuvalarla, tüm herkese örnek olan aynı zaman da tüm renklere saygıyla bakan bir taraftar topluluğu olacağız. Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, “Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim” sözünü kendimize rehber edindik. Karacabey’imizin gençlerini sosyal hayata dahil eden, Karacabey’deki ailelerin evlatlarını gönül rahatlığıyla aramıza katacağı ilçemizin en büyük sivil toplum örgütünü oluşturmak amacındayız.

GFB münferitleriyle, alt gruplarıyla, ülkemizin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine tüm temsilcilikleriyle, Avrupa’da ve dünyada olan her oluşumuyla birlikte ayrılmaz bir bütündür. Genç Fenerbahçe’yi Genç Fenerbahçe yapan tüm oluşumlarımıza teşekkür eder, birlik ve beraberlik içerisinde hep beraber Fenerbahçe’mize destek olmamız gerektiğini bir kez daha hatırlatmak isterim. Bizim takımımızı desteklemekten başka bir amacımız ve davamız yoktur. Fenerbahçe bayrağının gölgesi bize yeter diyerek selamlarımı iletiyorum.

‘Bir gün girsek biz mezara / Gözümüz kalmaz arkada / Evladıma miras bu sevda’ dizelerinde dediği gibi evlatlarımıza, gençlerimize en güzel mirası bırakmak için kurduğumuz Karacabey Genç Fenerbahçeliler, başta kalpleri Fenerbahçe ile atan ve tüm Karacabey’e hayırlı uğurlu olsun.” ifadesini kullandı.

Buna göre, Cem Eren başkanlığında kurulan Karacabey Genç Fenerbahçeliler yönetiminde; Nurullah İlhan, Selçuk Çakır, Sinan Tunç, Uğur Yılmaz, Barış Köseler, Hakan Yalazı, Recep Barbaros, Kaan Bingöl, Fatih Salır, Recep Emre Gazozcu, Sezercan Kutku, Baturay Dinçer, Caner Karamer ve Berkant Aka’dan oluştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir