Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Karacabey Meltem Gazetesi
» 
Ciddiye almıyorum!
a aa
Tarih : 02 Şubat 2012 0:00
Ciddiye almıyorum!
Ciddiye almıyorum!
reklam

Koray Yılmaz’dan Vapur’a yanıt geldi:
İnsanların inançları doğrultusunda inandıkları düşüncenin taraftarı olduklarını dile getiren Yılmaz, “İnsanların diğer canlılardan ayıran en temel özellik de budur. Kimse inançları, taraftarlığı nedeniyle eleştirilemez ve cezalandırılamaz. Medeni insan da, herkesin görüşlerine saygı duyan kişidir. İnsanların taraftarı olduğu bir düşüncenin savunucusu olması kadar, o düşünceye daha fazla hizmet edebilmesi amacıyla yönetime talip olması da en temel hak ve sorumluluğudur.
Kişiler düşünce olarak kendilerine uygun gördükleri bir derneğe üye olurlar. Üyeliğinde belirli bir koşulları vardır. Bunlardan biri de aidattır. Aidat’ını ödemeyen bir üye uyarılır. 2 yıl sonunda aidat ödemez ise, yönetim kurulu kararı ile üyeliği düşürülmesi kararı alınabilir. Eğer bu kişi Genel Kurul’a kadar aidatını öderse üyeliği devam eder.
Bir göreve talip olmak da çekilmek de kişilerin en temel hakkıdır. Saygı duyulmalıdır. Biz de öyle düşündük” dedi.
FB Derneği Başkanı Hakan Vapur’u eleştiren Koray Yılmaz, “Köşeden köşeye yanıt uçurulmasından oldum olası hoşlanmamış ve etik bulmamışımdır. Kabul edilebilir sınırlar içerisinde bazı şeylerin abartılmasını bir nebze olsun anlayış ile karşılayabilirim. Ancak, sayın başkan bu yolu seçmeyerek, 2 yıldır da söylediklerinin birçoğu doğru çıkmamış biri olarak onu ciddiye almam söz konusu bile olamaz.
Mevlana ne güzel söylemiş; ‘Siz ne kadar anlatırsanız anlatın, anlatabildiğiniz ancak, karşınızdakinin anladığı kadardır’ diye.
Başkan adayımız Hüseyin Erol
Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, başkan adayımız Sayın Hüseyin Erol’dur. Sayın başkanın belirttiği gibi rant peşinde olup olmadığımız ve ne amaçla bu göreve talip olduğumuzu başkan adayımız genel kurulda yapacağı konuşma ile açıklayacaktır.
Sayın başkanın 27 Ocak 2012 tarihinde yerel gazetelere verdiği demecinde belirttiği gibi, ben mevcut yönetime girmeyi hiç talep etmediğim gibi, sayın başkanın beni yönetime almak için defalarca aradığını ve ikna etmek için dükkanıma geldiğinin en yakın şahidi, hazırda yönetimin kurulunda bulunan 2 arkadaşıdır.
Benim ne kadar Fenerbahçeli olduğum konusuna gelince; Sayın başkan üyelere yolladığı SMS’lerle, Sivas’ta şeref tribünün de şampiyonluğu kutlayacağım derken, onun yerine tribünde olan ve şampiyonluk maçına şahitlik eden bendim.
Sayın Rıdvan Dilmen ismini hiç bir yerde kullanmadığım gibi, onun ne sağ ne de sol koluyum. Benim hiçbir üst düzey tanıdığım da bulunmamaktadır. Sayın başkan gibi Sayın Ali Koç ve Sayın Ali Şen’i tanımamakla birlikte hiç kimsenin adını kullanarak da Fenerbahçeliliğime yakışmayan bir harekette bulunmadım ve bu isimleri kullanarak hiç kimseyi aldatmadım.
Sayın başkandan yanıt bekleme gibi bir talebimde yoktur. Gerek gördüğü taktirde genel kurulda üyelerimize yapmasının daha uygun olacağı kanaatindeyim” diyerek sözlerini noktaladı.

Etiketler :

DİĞER SPOR HABERLERİ

  • Okul Sporları dolu dizgin devam ediyor

   Okul Sporları dolu dizgin devam ediyor

   Bu yıl Karacabey Belediyesi sponsorluğunda gerçekleştirilen okul sporları organizasyonları, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce ortaklaşa olarak yapıldı. Okul sporlarına ilişkin...

  • Belediyespor yükselişe geçti

   Belediyespor yükselişe geçti

   TFF 3. Lig'deki temsilcimiz Karacabey Belediyespor, Pazar günü deplasmanda karşılaştığı 1461 Trabzon'u 2-0 yenerek çok değerli bir 3 puanı hanesine yazdırdı. Maçın genelinde rakibine göre daha istekli oynayan...

  • Karacabey Belediyespor galibiyet peşinde

   Karacabey Belediyespor galibiyet peşinde

   TFF 3'üncü Lig temsilcimiz Karacabey Belediyespor, ligin ilk yarısında evinde oynadığı maçta 2-1 mağlup olduğu 1461 Trabzon'a konuk oluyor. Geçtiğimiz haftayı, oynadığı kötü futbola rağmen duran toplardan...

  • Mavi-siyahlılar galibiyet hasretine son verdi

   Mavi-siyahlılar galibiyet hasretine so...

   TFF 3'üncü Lig temsilcimiz Karacabey Belediyespor, hafta sonu konuk ettiği Muğlaspor'u duran toplardan bulduğu iki golle mağlup ederek 6'ncı sıraya yükseldi. Karşılaşmaya, Muzaffer Sarıibrahim, İsmail...

  • Veteranlar kupalarını Yıldırım’ın elinden aldı

   Veteranlar kupalarını Yıldırım’ı...

   'Mehmet Sezen Uluslararası 1. Kış Veteran Basketbol Turnuvası' 20 Ocak Pazar günü Bursa Yüzüncü Yıl Spor ve Gençlik Merkezi'nde yapılan final müsabakasıyla sona erdi. Bursa ve çeşitli illerden 27 takımın...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR