Bursaspor’un Euro Cup final maçı Karacabey’de dev ekranda izlenecek

Avrupa’da tarih yazan Frutti Extra Bursaspor’a Karacabey’den tam destek

• 7 Days Euro Cup’ta finale kalarak tarihi bir başarıya imza atan Frutti Extra Bursaspor’un final heyecanı, Karacabey’de de coşkuyla yaşanacak.

• Karacabey Belediyesi, 11 Mayıs Çarşamba akşamı saat 21.30’da oynanacak Virtus Bologna-Frutti Extra Bursaspor maçı için Cumhuriyet Alanında dev ekran kuruyor. Belediye Başkanı Ali Özkan, tüm Karacabeylileri tarihi maçı omuz omuza izlemeye davet etti.

Bu sezon Avrupa’da gösterdiği üstün performansla zorlu rakiplerini geride bırakarak 7 Days Euro Cup’ta finale kalma başarısı gösteren Frutti Extra Bursaspor için tüm Türkiye gibi Karacabey de tek yürek oluyor.

Karacabey Belediyesi, 11 Mayıs Çarşamba akşamı saat 21.30’da oynanacak Virtus Bologna-Frutti Extra Bursaspor maçı için Cumhuriyet Alanında dev ekran kurarak, Karacabeylilere Avrupa heyecanını doyasıya yaşatacak.

Şampiyonluk yolunda Bursaspor’un yanındayız

Belediye Başkanı Ali Özkan, Euro Cup’ta finale kalarak tüm Türkiye’yi gururlandıran Frutti Extra Bursaspor’a finalde başarılar dilerken, tüm Karacabeylileri tarihi maçı omuz omuza izlemeye davet etti.

Özkan, “Avrupa basketbolunun en büyük organizasyonlarından biri olan 7 Days Euro Cup’ta finale kalarak büyük bir başarıya imza atan Frutti Extra Bursaspor takımımızın başarısıyla hepimiz gurur duyduk. Şampiyonluk yolunda Bursaspor’un yanındayız. İnşallah o kupa Bursa’mıza gelecek. Bizler de Cumhuriyet Alanında kuracağımız dev ekran ile final heyecanına, şampiyonluk heyecanına hep birlikte ortak olacağız. Bursaspor’a gönülden başarılar diliyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir