Karacabey Meltem Gazetesi
» 
Başkan Özkan’dan yoğun bayram mesaisi
a aa
Tarih : 19 Haziran 2018 1:38
Başkan Özkan’dan yoğun bayram mesaisi
Başkan Özkan’dan yoğun bayram mesaisi
reklam

*Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan,İslam âleminde büyük bir manevi atmosferde kutlanan Ramazan Bayramı’nda, ilçedeki tüm mahalleleri ziyaret ederek vatandaşların bayramını tebrik etti.
*Bayramlarda teneffüs edilen birlik ve beraberlik havasıyla birlikte, sergilenen yardımlaşma ve paylaşıma dikkat çeken Özkan, toplumumuza özgü bu değerlerin bizleri farklı kılan en önemli değerler olduğunu dile getirdi.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, mübarek Ramazan Bayramı’nda yoğun bir programı geride bıraktı.
Karacabey’deki bayram etkinlikleri, yaklaşık 700 yıllık bir tarihe tanıklık eden Ulucami’de, bayram namazı için bir araya gelen ilçe protokolünün vatandaşlarla bayramlaşması ile başladı. Buradaki etkinliklerde; Kaymakam Dr. Yusuf Gökhan Yolcu, Belediye Başkanı Ali Özkan veAK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan da hazır bulundu.
Karacabey’de, birlik ve beraberlik havasının doyasıya teneffüs edildiği Ramazan Bayramı etkinliklerinin daha sonraki bölümü, yine bayramın birinci günü saat 11.00’de, AK Parti Karacabey İlçe Başkanlığı’nda, vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleştirildi. Buradaki etkinliklerde, Başkan Ali Özkan’ın yanı sıra; İlçe Başkanı Ertem İşcan, AK Parti Bursa 1. bölge milletvekili adayları Mustafa Esgin ve Gülten Kapıcıoğlu ile vatandaşlar ve partililer hazır bulundu.
Başkan Ali Özkan, AK Parti Karacabey İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde, ülke gündeminde yer alan konuları da partililerle paylaştı.
Başkan Özkan konuşmasında; 15 Temmuz tarihinde emperyalist güçler ve yerli işbirlikçileri tarafından mazlumların son kalesi Türkiye’nin işgal edilmeye çalışıldığını dile getirdi. AK Parti tarafından 16 yıllık dönemde, ülkenin zengin ve müreffeh konuma ulaştığını kaydeden Özkan, 24 Haziran’da aynı zamanda ülkenin bekasının da oylanacağını söyledi. Başkan Özkan ayrıca, 15 Temmuz’da başlatılan işgal girişimlerini, vatandaşların örnek mücadeleyle bertaraf ettiğini anımsatarak, emperyalistlerin aynı tokadı 24 Haziran’da da yemeye mahkûm olduklarını dile getirdi.
Halkın belediyesi
AK Parti Karacabey İlçe Başkanlığı’ndaki bayramlaşmanın hemen ardından, saat 12.00’de belediye başkanlık makamında bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Protokol mensupları, belediye personeli ve vatandaşların yer aldığı bayramlaşma töreninde konuklarını ağırlayan Belediye Başkanı Ali Özkan; yardımlaşma ve paylaşımın, toplumu ayakta tutan en büyük değerlerarasında olduğunu dile getirdi.
Başkan Özkan, belediyedeki bayramlaşma etkinliğinin geniş bir katılımla gerçekleştirilmesinden duyduğu memnuniyeti de ifade ederken, katılımcılar tarafından da ‘dikkat çekici’ bulunan bu yoğunluğun, belediyenin ‘halkın belediyesi’ konumuna ulaşmasının güçlü bir kanıtı olduğuna vurgu yaptı.
Ali Özkan’dan mahallelere bayram ziyareti
Karacabey’deki etkinliklerinin ardından, AK Parti Bursa İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen etkinliklere de katılan Özkan, daha sonra ilçedeki tüm mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu. Bayramın 2. ve 3. günleri de kırsalda yer alan mahalleleri ziyaret ederek vatandaşların bayramlarını tebrik eden ve istişarelerde bulunan Özkan, ilçe halkını her anlamda güzel günler beklediği vurgusunda bulundu.

Etiketler :

DİĞER BÖLGE HABERLERİ

  • AK Parti’de e-Temayül heyecanı

   AK Parti’de e-Temayül heyecanı

   Adalet ve Kalkınma Partisi Karacabey İlçe Teşkilatı, Belediye Başkan Adaylığı konusunda önümüzdeki Pazar günü temayüle girecek. 31 Mart 2019'da yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri için AK Parti'de 5...

  • Üretim Kurultayı bugün yapılacak!

   Üretim Kurultayı bugün yapılacak!

   Aydınlık Gazetesi'nin yurt genelinde düzenlediği Üretim Kurultaylarının, Bursa bölümü bugün yapılacak. Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Konferans Salonu'ndaki kurultay 13:45 ila 17:30 saatleri arasında...

  • Hüseyin Erol istifa etti!

   Hüseyin Erol istifa etti!

   31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri'nde Milliyetçi Hareket Partisi'nden Belediye Başkan Aday Adayı olan Hüseyin Erol dün itibariyle İlçe Başkanlığı görevinden istifa ettiğini duyurdu....

  • “Çiftçilerimiz ecrimisil fırsatını kaçırmasın!”

   “Çiftçilerimiz ecrimisil fırsatını ka...

   Karacabey Ziraat Odası Başkanı Erhan Erdem, Hazine arazilerinde ecrimisil (kullanım) ödeyerek tarım yapan Karacabey dahil yüz binlerce çiftçiye süre uyarısında bulundu. Erdem, “Ecrimisil fırsatını kaçırmayın”...

  • Karacabey İHH’dan çağrı; “Yemen ölüyor”

   Karacabey İHH’dan çağrı; “Yemen ...

   İHH Karacabey İlçe Temsilcisi Hüseyin Kahraman Yemen halkının çok zor durumda ve acil yardıma ihtiyacı olduğunu belirterek, Karacabeyli hayırseverlere çağrıda bulundu. Kahraman ayrıca Siyonist İsrail'in...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR