Karacabey Meltem Gazetesi
» 
Başkan Özkan’dan yoğun bayram mesaisi
a aa
Tarih : 19 Haziran 2018 1:38
Başkan Özkan’dan yoğun bayram mesaisi
Başkan Özkan’dan yoğun bayram mesaisi
reklam

*Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan,İslam âleminde büyük bir manevi atmosferde kutlanan Ramazan Bayramı’nda, ilçedeki tüm mahalleleri ziyaret ederek vatandaşların bayramını tebrik etti.
*Bayramlarda teneffüs edilen birlik ve beraberlik havasıyla birlikte, sergilenen yardımlaşma ve paylaşıma dikkat çeken Özkan, toplumumuza özgü bu değerlerin bizleri farklı kılan en önemli değerler olduğunu dile getirdi.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, mübarek Ramazan Bayramı’nda yoğun bir programı geride bıraktı.
Karacabey’deki bayram etkinlikleri, yaklaşık 700 yıllık bir tarihe tanıklık eden Ulucami’de, bayram namazı için bir araya gelen ilçe protokolünün vatandaşlarla bayramlaşması ile başladı. Buradaki etkinliklerde; Kaymakam Dr. Yusuf Gökhan Yolcu, Belediye Başkanı Ali Özkan veAK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan da hazır bulundu.
Karacabey’de, birlik ve beraberlik havasının doyasıya teneffüs edildiği Ramazan Bayramı etkinliklerinin daha sonraki bölümü, yine bayramın birinci günü saat 11.00’de, AK Parti Karacabey İlçe Başkanlığı’nda, vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleştirildi. Buradaki etkinliklerde, Başkan Ali Özkan’ın yanı sıra; İlçe Başkanı Ertem İşcan, AK Parti Bursa 1. bölge milletvekili adayları Mustafa Esgin ve Gülten Kapıcıoğlu ile vatandaşlar ve partililer hazır bulundu.
Başkan Ali Özkan, AK Parti Karacabey İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde, ülke gündeminde yer alan konuları da partililerle paylaştı.
Başkan Özkan konuşmasında; 15 Temmuz tarihinde emperyalist güçler ve yerli işbirlikçileri tarafından mazlumların son kalesi Türkiye’nin işgal edilmeye çalışıldığını dile getirdi. AK Parti tarafından 16 yıllık dönemde, ülkenin zengin ve müreffeh konuma ulaştığını kaydeden Özkan, 24 Haziran’da aynı zamanda ülkenin bekasının da oylanacağını söyledi. Başkan Özkan ayrıca, 15 Temmuz’da başlatılan işgal girişimlerini, vatandaşların örnek mücadeleyle bertaraf ettiğini anımsatarak, emperyalistlerin aynı tokadı 24 Haziran’da da yemeye mahkûm olduklarını dile getirdi.
Halkın belediyesi
AK Parti Karacabey İlçe Başkanlığı’ndaki bayramlaşmanın hemen ardından, saat 12.00’de belediye başkanlık makamında bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Protokol mensupları, belediye personeli ve vatandaşların yer aldığı bayramlaşma töreninde konuklarını ağırlayan Belediye Başkanı Ali Özkan; yardımlaşma ve paylaşımın, toplumu ayakta tutan en büyük değerlerarasında olduğunu dile getirdi.
Başkan Özkan, belediyedeki bayramlaşma etkinliğinin geniş bir katılımla gerçekleştirilmesinden duyduğu memnuniyeti de ifade ederken, katılımcılar tarafından da ‘dikkat çekici’ bulunan bu yoğunluğun, belediyenin ‘halkın belediyesi’ konumuna ulaşmasının güçlü bir kanıtı olduğuna vurgu yaptı.
Ali Özkan’dan mahallelere bayram ziyareti
Karacabey’deki etkinliklerinin ardından, AK Parti Bursa İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen etkinliklere de katılan Özkan, daha sonra ilçedeki tüm mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu. Bayramın 2. ve 3. günleri de kırsalda yer alan mahalleleri ziyaret ederek vatandaşların bayramlarını tebrik eden ve istişarelerde bulunan Özkan, ilçe halkını her anlamda güzel günler beklediği vurgusunda bulundu.

Etiketler :

DİĞER BÖLGE HABERLERİ

  • Tarım Lisesi bugün açılıyor!

   Tarım Lisesi bugün açılıyor!

   Karacabey Ticaret Borsası'nın desteği ile tarım ve hayvancılık alanında ilçeye kazandırılan Harmanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi için bugün saat 10.30'da, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M....

  • S. ÇİFTLİĞİ’NDE AKIL TUTULMASI YAŞANIYOR…

   S. ÇİFTLİĞİ’NDE AKIL TUTULMASI YAŞANI...

   Karacabey'de S. uzaktan kumandayla idare ettiği çiftlikte akıl tutulması yaşanıyor. Görünen köy kılavuz istemiyorsa işbaşındakiler, bir yıl önce yazılan senaryoyu sahneye koymak için "Hortumcular"la,...

  • Elektrikçilere bilgilendirme semineri

   Elektrikçilere bilgilendirme semineri

   Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası mesleki bilgilendirme seminerleri kapsamında “Elektrik Tesislerindeki Topraklama Sistemlerinde Doğru Bilinen Yanlışlar” konulu bilgilendirme semineri...

  • “Gazi ve şehitlerimizi unutmadık, unutmayacağız”

   “Gazi ve şehitlerimizi unutmadık, unut...

   Atatürkçü Düşünce Derneği Karacabey Şubesi, önceki gün kutlanan Gaziler Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı. ADD Şube Başkanı Haluk Aka, “Laik-Demokratik Cumhuriyet rejimini ve ülkemizin bölünmez...

  • Karacabeyli okçular gururlandırdı

   Karacabeyli okçular gururlandırdı

   *Karacabey Belediyesi ekonomiden kültür sanata, turizmden spora kadar her alanda başarılı çalışmalarının meyvesini toplamaya devam ediyor. Son olarak Tulpar Geleneksel Okçuluk Kültür ve Spor Kulübü sporcuları...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR