Başarılı öğretmenler ödüllendirildi

ÖĞRETMENLER ARASI 1 FİKİR’ PROJE YARIŞMASINDA ÖDÜLLER SAHİBİNİ BULDU

Öğretmenler Arası 1 Fikir Proje Yarışmasında ödüller sahibini buldu. Yarışmada dereceye giren Karacabeyli öğretmenler ödüllerini İl Millî Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger’in elinden aldı.

Bursa’daki okul ve kurumlarda yürütülmekte olan projelerle ilgili kurumsal bir hafıza oluşturmak ve projelere teknik destek olmak üzere Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü 2017 yılında e-PAS ( Elektronik Proje Ağı Sistemi) Projesini hayata geçirdi.

Bursa eğitimine yönelik hazırlanan projelerin kurumsal bir hafızasını oluşturarak aynı zamanda desteklenmesinin de amaçlandığı Elektronik Proje Ağı Sistemi (e-PAS) , Bursa’daki tüm resmî okullardaki yönetici ve öğretmenlerin aktif katılım sağlayabilecekleri çevrimiçi bir proje platformu olarak hizmet vermektedir.

Proje kapsamında öğretmenlerin yaratıcılık ve girişimciliklerini teşvik etmek üzere ikincisi düzenlenen e-PAS Öğretmenler Arası 1 Fikir Proje Yarışması sonucunda Okul Öncesi/Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Genel Ortaöğretim, Mesleki ve Teknik Ortaöğretim kategorilerinde dereceye giren öğretmenlere ödülleri takdim edildi.

Yarışmaya katılmanın önemli olduğunu ifade eden İl Millî Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, “Dereceye girsin girmesin yarışmaya katılan tüm arkadaşlarımızı kutluyorum. Her yarışmada böyle bir derecelendirme yapılıyor. Dereceye giren öğretmenlerimizi de ayrıca tebrik ediyorum.” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin “İlçemizden Ortaokul kategorisinde dereceye giren 14 Eylül Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Aycan Tetik Algül olmak üzere, okullarımız ve ilçemiz adına proje hazırlayarak katılım gösteren tüm öğretmenlerimizi tebrik ederim.” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir