Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Karacabey Meltem Gazetesi
» 
ARINÇ’IN HALTLARI!
a aa
Tarih : 12 Eylül 2019 15:37
ARINÇ’IN HALTLARI!
ARINÇ’IN HALTLARI!
reklam

AHMET AYGÜN ATA KÖŞE YAZISI

AK Partinin karanlık geçmişinin öğelerinden biri Bülent Arınç. Dinde yeri olmayan cemaatseverliği, Türkiye Cumhuriyetinin kuruluş ve ilkelerine düşmanlığı ile ülkesine kini; ağlamalarıyla ünlü suçsuz Yurtseverleri kumpaslara uğratan Fetöcülüğü…. Arınç’ı özetlemek için ilk cümleler.
Bir meczup çıkıyor; sosyal medyada Yurttaşı olduğu ülkeyi -yalan-ikiyüzlülük -bilgisiz-belgesiz soykırımla suçluyor! Diğer meczup bunu “ifade özgürlüğü ” olarak savunuyor! Ve buna “Demokrasi ” deniyor.
Dünyanın hangi ülkesinde bir yurttaşı çıkıpta yalan-belgesiz-bilgisiz yere böyle suçlama yapar? Kızıldereli soykırımı, Cezayirli soykırımı yapmış ama yalanla Türk Ulusuna SOYKIRIMCI etiketi yapıştıran emperyalizmin sözcüsü olmaktan öte bir şey değildir, iki meczubun yaptığı. Ve dünyanın her ülkesinde Vatan Haini olarak adlandırılır.
Özellikle böyle iğrenç ve yalan suçlamayı yapan bir yönetici ise hemen görevden alınır. CHP, Kaftancıoğlu ‘na dokunamıyor, Ak Parti Arınç’a. Neden? Ak Parti ve CHP yöneticileri neyin diyetini ödüyorlar? Hangi diyet ki bu, biri Cumhurbaşkanı Danışmanı diğeri Partisinin her şeyine burnunu sokup “Bu Partinin genel görüşüdür” diyebilecek denli arsız olabiliyor?
Arınç derhal o görevden azledilmelidir. Derhal yargılanmalıdır. Tüm sığındığı koruma ayrıcalıkları ortadan kaldırılmalıdır. Ne yazık ki, Hdp ile ilgili Demokrasi adına mangalda kül bırakmayanlar Arınç’ın bu sözlerine gık çıkarmıyor! Farkınız!
Arınç Efendi, hani “kanında var” denir ya. Öylesine bir Türk ve Türkiye Cumhuriyeti düşmanı. Dedesi Bağımsızlık Savaşımız sırasında Yunanlılarla işbirliği yapıyor. Yetinmiyor, KUBİLAYIMIZI şehit soysuz -gerici ayaklanmanın başı. Arınç Efendinin Türk ve Türkiye Cumhuriyeti düşmanlığı soyundan, kanında var!
Türkiye Cumhuriyeti; bu Yurt ve Ulus düşmanı, tüm meczubları temizlemelidir. Halkımızı bölmeye yönelik bu söylem ve eylemlere derhal gereken cezayı ertelemesiz-indirimsiz katlayarak vermelidir.
VERECEKTİR!
DİYARBAKIR ANNELERİNE BİN SELAM!

Etiketler :

DİĞER BÖLGE HABERLERİ

  • NİYAZİ NOYAN’I YİTİRDİK

   NİYAZİ NOYAN’I YİTİRDİK

   Karacabey'de 15 yıl başarı ile görev yapan Türkçe Öğretmeni Niyazi Noyan (66) kansere yenik düştü. Erken denilebilecek bir yaşta yaşama veda eden Niyazi Noyan'ın beklenmedik ölümü sevenlerini yasa boğdu....

  • 1. Harmanlı Tarım Şenliği alkışı hak etti

   1. Harmanlı Tarım Şenliği alkışı hak e...

   Karacabey'in düşman işgalinden kurtuluşunun 97. Yılı kapsamında, geçtiğimiz Cuma günü Karacabey Belediyesi ve Harmanlı Mahalle Muhtarlığı işbirliğinde düzenlenen, “1. Harmanlı Tarım Şenliği” organizasyon ve...

  • Kurtuluş Günü kutlamasında duygu seli!

   Kurtuluş Günü kutlamasında duygu seli!

   Karacabey'in düşman işgalinden kurtuluşunun 97. Yıldönümü geçtiğimiz Cumartesi günü coşkuyla kutlandı. Cumhuriyet Alanı'ndaki kutlama ve anma etkinlikleri Atatürk Anıtı'na Kaymakamlık ve Belediye...

  • Bakırköy’e şehitlerine vefa

   Bakırköy’e şehitlerine vefa

   Karacabey'in düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı etkinlikleri kapsamında, Bakırköy'ü Yunan askerlerinden kahramanca korumak için canını feda eden Arap Ali ve isimleri bilinmeyen iki meçhul asker adına...

  • İyilik Denizi Projesi hayat buldu!

   İyilik Denizi Projesi hayat buldu!

   Karacabey Belediyesi'nin kurtuluş günü etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen İyilik Denizi Projesi ilçede hayat buldu. Karacabey Belediyesi öncülüğünde ve ilçenin yetiştirdiği Senarist ve Sinema...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR