Okul kantini mest etti

Okul Atatürk İlköğretim Okulu, Okul Aile Birliği yöneticileri, okul içindeki kantini kafeterya havasına sokarak örnek bir çalışmaya imza attı.
 Okul Aile Birliği Başkanı Gürgün Palaz, yapılan çalışmanın öğrenci velileri tarafından da büyük destek gördüğünü belirtti. 
Velilerin çocuklarını beklerken nezih bir ortamla karşılaştıklarına dikkat çeken Palaz, “Okul Aile Birliği olarak öğrencilerimize ve velilerimize en iyi hizmeti vermek amacıyla kantinimizi güzelleştirdik. 5 öğrenci annesinin emek verdiği kantinimizi kafeterya havasına soktuk. Tamamen hijyenik bir ortamda öğrenci ve velilerimize hizmet veriyoruz. Birbirinden leziz aperatif çeşitlerimizin sunulduğu kantinimizin diğer okullarımıza da örnek olması bizleri sevindirir. Bu hizmete destek veren tüm ailelerimize teşekkür ediyoruz” dedi.
 Kantinin görüntüsünden ve verilen hizmetten oldukça memnun kaldıklarını dile getiren aileler, “Çocuklarımızı beklerken güzel bir ortamla karşılaşıyoruz. Kantinde beş öğrenci annesinin çalışması bizleri çok daha mutlu etti. Tamamen hijyenik koşullarda verilen hizmeti takdirle karşılıyoruz. Yavrularımızı emin ellere teslim etmenin huzuru içerisindeyiz” şeklinde konuştular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.