Karacabey’de Buray Konseri Heyecanı

*Karacabey Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında, 27 Ekim 2017 Cuma (Bugün) Cumhuriyet Alanında Buray konseri düzenliyor.
*20.30’da başlayacak konsere tüm, Karacabey halkının davet edildiği duyuruldu. Öte yandan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliklerinin gündüz kutlama programının ardından saat 20.45’te, Karacabey Belediyesi tarafından fener alayı da düzenlenecek.

Karacabey Belediyesi, 29 Ekim etkinlikleri kapsamında önemli bir organizasyona imza atmaya hazırlanıyor.
Karacabey Belediyesi tarafından, 27 Ekim Cuma günü (Bugün), Cumhuriyet alanında Buray konseri düzenlenecek. Konserin başlangıç saatinin 20.30 olacağı duyuruldu.
Cumhuriyet alanında yoğun bir katılımın beklendiği konserin ardından ise 29 Ekim Pazar günü, gün içinde de etkinlikler devam edecek.
Cumhuriyet alanında düzenlenecek kutlama ve anma programından sonra, akşam saat 20.45’te Stadyum önünden başlayacak fener alayı ile etkinliklerin son bulacağı kaydedildi.
Özkan’dan etkinliklere davet
Başkan Ali Özkan da yaptığı açıklamada, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunun Karacabey’de tüm heyecanıyla doyasıya yaşanacağını belirterek, “Tüm halkımızı bu anlamlı günde bir arada görmeyi arzuluyoruz. Tüm halkımız etkinliklerimize davetlidir” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir