Karacabey Harası örnek oluyor

• Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, önceki gün Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ile birlikte AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık’ı Karacabey’de ağırladı. TİGEM’e bağlı Karacabey Harasını ziyaret eden üçlü, çeşitli konularda ve çalışmalar hakkında istişare yapma imkanı da buldu.

Gaziantep’e bağlı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, önceki gün AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık ile birlikte Karacabey’e gelerek çeşitli incelemelerde bulundu.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ın da eşlik ettiği ziyarette, TİGEM’e bağlı Karacabey Harasını ziyaret eden üçlü, çeşitli konularda ve çalışmalar hakkında istişare yapma imkanı da buldu.

Karacabey’deki çalışmalar da aktarıldı

Ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada Başkan Özkan, “Sayın Mehmet Tahmazoğlu ile Sayın Zafer Işık’ı Karacabey’de ağırladık. Kendileri ilçemizi ziyaret ettiler, misafirimiz oldular. Şahinbey Belediyesi’nde yaptığı başarılı çalışmalarla bilinen Tahmazoğlu’nun, ilçesindeki gençlere ve çocuklara yönelik bir at biniciliği ile alakalı tesis yapmak istediğini öğrendik. Bu çerçevede, TİGEM’e bağlı Karacabey Harasında da bununla ilgili incelemelerde bulundu. Vesileyle hem sayın belediye başkanımız hem de milletvekilimiz ile Karacabey’i ve çalışmalarımızı da istişare etme imkanı bulduk” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.