Zenbilci’den Başkan Özkan’a ziyaret

• AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanı Yardımcısı ve Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ı ziyaret etti. Ziyarette Karacabey ile ilgili projeler ve belediye çalışmaları görüşülürken, daha sonrasında sahada incelemeler yapıldı.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan geçtiğimiz günlerde, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanı Yardımcısı ve Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci’yi ağırladı.

Ziyarette belediye çalışmaları hakkında görüşmeler yapılırken, daha sonrasında Özkan ve Zenbilci kentte çeşitli yerleri gezerek, incelemelerde bulundu. Özkan görüşmede, Karacabey ile ilgili projelerden ve belediye çalışmalarından bahsetti.

Saha incelemeleri yapıldı

İkili ziyaret kapsamında, belediye hizmet yerleşkesi, inşaat çalışmaları süren kültür merkezi, gençlik merkezi ve aşevini gezerken, daha sonrasında TECO Karacabey Belediyespor tesislerini ziyaret ederek, sporcularla da görüştü.

Verimli geçen ziyaret programında; AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ufuk Ay, AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, AK Parti Karacabey Yerel Yönetimler Başkanı Sibel Bilgin de yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.