TOBB seçimlerine Karacabey damgası

TOBB seçimlerine Karacabey damgası
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 64. Genel Kurulu’na Karacabey damgasını vurdu. 2 Mayıs Pazar Günü Ankara’da TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde yapılan seçimlere tek liste ile giren Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu güven tazeledi.
Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı ile Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murad Bertan, katıldıkları seçimlerde önemli görevlere getirildiler.
KTSO Başkanı Özer Matlı, 181 Ticaret ve Sanayi Odası içerisinden 30 üyenin yer aldığı Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Üyeliğine, KTB Başkan Yardımcısı Murad Bertan ise, TOBB-TİM( Türkiye İhracatçılar Meclisi) ortak kuruluşu olan TOBTİM A.Ş Yönetim Kurulu’na seçildiler.
Karacabey’in güzide kurumları Ticaret Borsası ve Ticaret ve Sanayi Odası’nın iki temsilci ile TOBB bünyesinde görev almaları, yaşanan birlik ve beraberliğin bu güzel örneğini gözler önüne serdi.
Matlı ve Bertan, Karacabey’i Ankara’da en iyi şekilde temsil etmenin onurunu yaşadıklarını belirtiler. KTSO ile KTB arasındaki bu birliktelik, TOBB delegasyonu tarafından da takdir edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.