Sütaş’tan sınırlı zamanda sınırsız lezzet!

Türkiye’nin doğal lezzet uzmanı SÜTAŞ; yılın sadece belli bir döneminde tüketicileri ile buluşturduğu koyun yoğurdunu 1000 gr ve 2000 gr’lık paketlerinde sunuyor. Geçtiğimiz yıl ilk kez meraklıları ile buluşan Sütaş Koyun Yoğurdu, bu yıl da özel sofraların vazgeçilmezi.
Sofralarımızın en özel lezzetlerinden biri olan Koyun Yoğurdunu; özgün formülü ile geliştiren SÜTAŞ, meraklıları tarafından, her yıl özlenen, beklenen, mevsimsel bir lezzeti sofralarımıza taşıyor. SÜTAŞ uzmanlığı ve kalitesi ile üretilen, besin değeri yüksek Sütaş Koyun Yoğurdu; hayatın farklı tatlarını seven Yoğurtsever’ler için Nisan ayından itibaren sınırlı bir süre ile raflarda yerini aldı.
Meraklılarının her yıl sabırsızlıkla beklediği eşsiz lezzetli Sütaş Koyun Yoğurdu koyun sütü ve inek sütünün tam kıvamındaki karışı-mından üretiliyor. Böylece, hem orijinal harika bir tada ve kıvama sahip oluyor hem de koyun sütünün ağır ko-kusundan ve tadından arın-dırılıyor. SÜTAŞ’ın üstün kalite anlayışı ile üretilen, Sütaş Koyun Yoğurdu; eşsiz lezzeti ve benzersiz kıvamı ile bu yıl da Yoğurtsever’lerin sofralarının baş köşesinde yerini almaya hazır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.