Şentürk; Türk Milleti çaresiz değildir!

Şentürk; Türk Milleti çaresiz değildir!
*Karacabey Türk Eğitim-Sen Temsilcisi Mustafa Şentürk, Karacabeylileri Terörle Mücadele Kahramanları’na Destek kampanyasına davet ederek ülke üzerinde oynanan oyunlar konusunda uyanık olunmasını istedi.
Karacabey Türk Eğitim-Sen Temsilcisi Mustafa Şentürk, vatanı için canını ortaya koyan kahramanlarımıza yönelik saldırılara karşı Türk Halkı’nı birlik ve beraberliğe davet etti.
Şentürk, Türkiye üzerinde oynanan oyunlara kayıtsız kalmamak için her türlü çirkin oyunun karşısında olduklarını belirtti. Şentürk, “Gittiği her coğrafyaya adalet götüren, hunharca saldırılar karşısında bile insanlık dersi veren, zulme uğrayan mazlumlara kucak açıp koruyan Türk Milleti karşısında ezik kalan milletler karalama kampanyası başlatmışlardır.
Türk Eğitim-Sen olarak bu iftira kampanyasına alet olanları şiddet ve nefretle kınıyoruz.
Hükümetten Türk Milleti adına yakışır duruş, azim ve kararlılığını göstermesini bekliyoruz.
Ramazan Bayramı’nı zehir eden PKK’nın kökünün kurutulması için acilen gereğinin yapılmasını istiyor, aziz şehitlerimiz için başlatılan kampanyayı destekliyoruz. Tüm kamu çalışanlarını ve halkımızı kampanyaya katılarak ülkemiz üzeride oynanan oyunları bozmaya davet ediyoruz. Çaresizsiniz diyenlere aldanmadan birlik olalım. Çünkü çare sizsiniz!
Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar dilerim” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.