PANEL: Sınav stresinden nasıl kurtulacağız

Uğur Dershaneleri Karacabey Şubesi ile Eğitim-Sen’in paneli bugün
Sınav stresinden nasıl kurtulacağız?
*Özellikle öğrencilerin ve öğrenci velilerinin paneli kaçırmamaları belirtildi.
Uğur Dershaneleri Karacabey Şubesi ile Eğitim-Sen Karacabey Temsilciliği bugün saat 15.00’te “Sınav stresinden nasıl kurtulacağız?” konulu panel düzenliyor.
Şükran Yemişçioğlu Kültür Merkezi’ndeki panele Psikiyatr Uzmanı Doktor İbrahim Karakılıç ve Doktor Ömer Muştucu konuşmacı olarak katılacak.
Tüm öğrenci ve velileri panele beklediklerini belirten Uğur Dershaneleri Karacabey Şubesi Müdürü Mehmet Yıldız, sınavlar nedeniyle yaşanan stresin kaygıya dönüşmemesi gerektiğinin altını çizerek, “Öğrencilerimiz, bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da pek çok sınavla karşılaşacaklarını unutmalıdır. Panelde, sınav stresinin nasıl atılması gerektiği, velilere düşen görevler ve öğrencilerimizin sınav korkusundan nasıl kurtulması gerektiği anlatılacak. Uzman doktorlarımızın bilgilerinden yararlanacağız. OKS ve ÖSS sınavlarına kısa bir süre kala düzenlenen panelin kaçırılmaması gerektiğini düşünüyoruz. Öğrencilerimizin sınavlarda daha başarılı olmalarını sağlamak amacıyla düzenlediğimiz panele Karacabeyli tüm öğrencilerimizi ve velilerimizi bekliyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.