Karacabey’in bir hayali daha gerçek oluyor

• Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, yaz boyu süren çalışmaların ardından asfaltlama çalışmaları başlayan Yeniköy yolunda, Bölge Milletvekili Mustafa Esgin ile incelemelerde bulundu. Özkan, yıllardır beklenen yolun AK Parti döneminde hayal olmaktan çıktığını belirterek, “Karacabey’de yılların beklentisi olan bir proje daha hayata geçiyor” dedi.

Son yıllarda yatırımların merkezi haline gelen Karacabey’de, yıllardır beklenen çok önemli bir proje daha gerçeğe dönüşüyor.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, yaz boyu süren çalışmaların ardından asfaltlama çalışmaları başlayan Yeniköy yolunda, Bölge Milletvekili Mustafa Esgin ile incelemelerde bulundu.

Özkan, yıllardır beklenen yolun AK Parti döneminde hayal olmaktan çıktığını belirterek, “Karacabey’de yılların beklentisi olan bir proje daha hayata geçiyor” dedi.

Sahada inceleme

Esgin ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyen Özkan saha ekiplerinden bilgi alarak, süreç hakkında değerlendirmelerde de bulundu.

Özkan yaptığı açıklamada, “Yeniköy yolu Karacabey’de yıllanmış bir sorundu. Ancak çok şükür vekillerimizin ve hükümetimizin katkılarıyla, ilçede adeta kanayan yara haline gelen bu soruna da el attık. Yılların özlemi olan genişletme çalışmalarımız ciddi bir ihtiyaçtı burada. Bunun gibi yıllardır bekleyen Ovaköyleri yolu da Yeniköy yolu gibi beklenen bir çalışmaydı. O da geçtiğimiz yıllarda hayata geçirildi. Bu anlamda Ak Parti Bursa Milletvekillerimize, Karayolları Müdürlüğümüze ve saha ekiplerine, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına, AK Parti Bursa ve Karacabey Başkanlıklarına teşekkür ediyoruz” dedi.

Asfaltlama işlemleri tam gaz

Öte yandan Özkan, şehir içinde süren altyapı çalışmalarının bittiği cadde ve sokaklarda asfaltlama çalışmalarının da hızla yapıldığını ve yağışlar başlamadan hızlı bir şekilde mümkün olduğunca bu yolları asfaltlayacaklarını sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.