KADIN FUTBOL TAKIMI İLK İDMANA ÇIKTI

Karacabey Belediyespor bünyesinde, Altyapı Antrenörleri Kamil Çağlı ve Kadir Çattık yönetiminde kurulma çalışmalarına devam eden Kadın Futbol Takımı, futbolcu adaylarının buluşmasıyla ilk antrenmanına çıktı.
Karacabey Belediyespor’da farklı spor branşlarında gelen başarılar ilçe halkını sevince boğmaya devam ederken, Belediyespor’da şimdide kadın futbol takımı heyecanını yaşıyor.
Karacabey Belediyespor’un başarılı altyapı antrenörlerinden Kadir Çattık ve Kamil Çağlı yönetiminde ilk antrenmanlarına çıkan kadın futbol takımı, ilk günden büyük ilgi gördü.
Futbola merakı olan kızlar için Karacabey’de büyük bir fırsat yaratan Karacabey Belediyespor, kadın futbol takımı için başvuran futbolcu adaylarıyla ilk buluşmasını gerçekleştirdi. Altyapı Antrenörlerinden Kamil Çağlı yönetiminde Atatürk Kültür Parkı’ndaki halı sahada antrenmanlarına başlayan kadın futbolcu adayları, Çağlı’dan ilk olarak futbolla ilgili teknik bilgiler edindi. Kadın futbol takımının futbolcu adayı kızlar, daha sonra çift kale maç yaparak ilk günkü antrenmanlarına son verdi.
Antrenmanlara haftada iki gün devam edeceklerini belirten Antrenör Kamil Çağlı, halen kurulma aşamasında olan Karacabey Belediyespor Kadın Futbol Takımına katılmak isteyen kadın futbolcu adaylarının olması halinde 17 Mayıs Salı günü yapılacak olan antrenmana gelebileceklerini ve konuyla ilgili bilgi almak isteyenlerin 0531 082 44 19 numaralı telefondan kendisine ulaşabileceklerini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.