Borsa’dan hastane yönetimine tebrik

Karacabey Ticaret Borsası, yeni teşkilat yapılanması kapsamında Karacabey Devlet Hastanesi’ne Başhekim olarak ataması yapılan Uzman Dr. Arif Kadri Balcı’yı ziyaret etti. Borsa adına ziyarete Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan, Meclis Başkanı Halit Elbir ve Genel Sekreter İbrahim Temel katıldı.
Başhekim ve yeni yönetimi tebrik eden Murad Bertan, otobanın ilçemizden geçmesiyle birlikte bölgemizde sanayi tesislerinin gün geçtikçe artarak nüfusun artmasıyla birlikte halen 150 yataklı olan Devlet Hastanemizin kapasitesinin önümüzdeki yıllarda ihtiyaca cevap veremeyeceğini dile getirdi. Bu konuda tüm yetkililere ve sivil toplum kuruluşlarına büyük görev düştüğünü söyledi. Ayrıca hastanenin hizmetlerinin aksamadan devam edeceğine inandığını, halkımızın kaliteli hizmete kavuşacağını belirterek, Ticaret Borsası olarak her zaman yanlarında olduklarını, ihtiyaç halinde desteklerini esirgemeyeceklerini ifade etti. Bertan, daha önce de mevcut binanın üzerindeki arsanın Karacabey Ticaret Borsası’nın üyelerinin imkanlarıyla alındığını ve ilçeye modern bir hastanenin kazandırılması için taşın altına ellerini koyarak hiç düşünmeden devletin ve milletin hizmetinde kullanılmak üzere arsanın bağışlandığını dile getirdi.
Ziyaretten çok memnun kalan Başhekim Uzman Dr.Arif Kadri Balcı da, hastanenin eksiklerini en yakın zamanda tamamlayacaklarını ilçe halkına kaliteli ve şeffaf hizmet sunacaklarını ifade etti. Balcı ayrıca, Karacabey Ticaret Borsası’nın ilçeye katkılarını bildiğini geçmişte yapılan güzel işlerin gelecekte de yapılacağına inandıklarını belirtti. Balcı son olarak, şahsı, yönetimi ve tüm hastane personeli adına teşekkür ederek Borsa heyeti ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir