Matlı’ya anlamlı ziyaret

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsası Başkanları ve Meclis Üyeleri, AK Parti Bursa Milletvekili Önder Matlı’yı TBMM’de ziyaret etti.
Kalabalık bir ekiple geçtiğimiz hafta içerisinde gerçekleştirilen ziyarette Önder Matlı, heyeti TBMM kapısında karşıladı. Meclis Lokantası’nda yenen öğle yemeğinin ardından Tarım Komisyonu toplantı odasında sohbet havasında sıcak diyaloglar yaşandı.
Bu arada heyete, CHP Bursa Milletvekilleri Sena Kaleli ve İlhan Demiröz de katılarak Karacabey hakkında son gelişmeler ve planlar hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Tarık Tezel, “Ankara’ya gönderdiğimiz kardeşimizin çalışmaları hakkında bilgi alma ve kendisini kutlama amacıyla düzenlediğimiz ziyaretten çok mutlu olduk” dedi.
Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan da, “Yıllardır özlemini çektiğimiz tablo sonunda gerçek oldu. İlçemizden sevilen bir isim artık Mecliste ve biz biliyoruz ki Önder Matlı ilçemiz adına sürekli koşturuyor. Kısa sürede uzun yıllardır ilçemizin özlemi olan Gölecik Barajı yapımının en kısa sürede başlaması yönünde Orman ve Su İşleri Bakanından gerekli sözü alarak böyle büyük bir projenin başlamasına vesile olduğu için kendisine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
AK Parti Bursa Milletvekili Önder Matlı ise, kendisine bu süreçte birçok ziyaret yapıldığını, Karacabey’den gelen bu kalabalığın çok farklı bir manevi güç verdiğini söyledi. KTSO ve KTB yöneticilerinin ziyaretlerinden duygulandığını belirten Matlı, herkese çok teşekkür etti.TBMM ziyareti ve Genel Kurul salonunda yapılan toplantıya katılım sonrası çekilen hatıra fotoğrafları ile sona eren ziyaretin ardından, heyet Karacabey’e döndü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir