Karabaş, emekli öğretmene yapılan saldırıyı kınadı

Karabaş, emekli öğretmene yapılan saldırıyı kınadı
Karacabey Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Orhan Karabaş, Meltem Gazetesi Köşe Yazarı Kuzey Kafkasya Kültür Derneği Kurucu Üyesi, Emekli Öğretmen Sebahattin Soner’e karşı önceki gece Öğretmen Evi önünde yapılan çirkin saldırıyı kınadığını ve henüz kimliği belirlenemeyen saldırgan ya da saldırganların yakalanarak adalet önünde hesap vermesi gerektiğini söyledi. 
Fenerbahçe-Galatasaray karşılaşmasının son dakikalarında Öğretmen Evi’nden ayrılan Sebahattin Soner, dışarıda bekleyen saldırgan ya da saldırganların “Sen bizim garsonlara neden bağırıyorsun! Seni gebertirim” tehditleriyle karşılaştı.
 Tehditler karşısında şaşıran ve ne olduğunu anlamadan, tekme, tokat saldırıya uğrayan Soner, öğretmen arkadaşları tarafından Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.
 Durumun Emniyet Müdürlüğü’ne bildirilmesinden sonra konuyu öğrenen CHP İlçe Başkanı Karabaş, çirkin saldırıyı kınayan bir bildiri yayımladı. Beklenmedik saldırıdan duydukları üzüntüyü dile getiren Karabaş, saldırgan ya da saldırganların zaman yitirilmeden yakalanarak adalet önüne çıkarılmasını istedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir