İl Genel Meclisine 5 aday

İl Genel Meclisine 5 aday
Karacabey’de vatan savunmasının ön plana çıktığı yerel bir seçime gidildiğini belirten İlçe Başkanı Rıfat Narhın, Cumhuriyet tarihinin en büyük ekonomik krizinin yaşandığına dikkat çekti.
İlçe halkının en iyi yöneticileri seçeceğine inandığını vurgulayan İşçi Parti İlçe Başkanı Rıfat Narhın, kazananın Karacabey olmasını diledi.
Türkiye’nin Türkiye’den yönetilmesi için sadece İşçi Partisi’nin mücadele ettiğine değinen Narhın, “Ülkemizin geldiği durum ortadadır. Haçlı irtica, bölücülük, Ergenekon tertibi ile emparyalizm işbirlikçileri Atatürk ve Türk ordusuna, İş Partisi’ne ve bütün yurtseverlere karşı bir saldırı yürütülmektedir. 1919 yılındaki tablodan sonra en kritik günlerin içerisindeyiz. 29 Mart yerel seçimlerine bu koşullarda giriyoruz. ABD güdümü altında ve AB kapısında yoksulluğa, işsizliğe, teröre çare yoktur. Bir tek İşçi Partisi Türkiye’nin Türkiye’den yönetilmesi için mücadele vermektedir. Bu koşullarda tüm olanak ve yeteneğini seferber edecek milli bir hükümet kurulmalıdır. İşçi Partisi milli programa, tecrübeli kadroları, denenmiş cesareti ve namus birikimiyle bu görevi üstlenmeye hazırdır. Milletimizden yetki istiyoruz. Bunun için 29 Mart’ta yakın geleceğin iktidarına işaret edilecektir. Partimize verilecek her oy, başı dik, egemen, halkçı Türkiye’yi yaratacak milli hükümete gidişin yolu olacaktır. Onun için de vatanını seven, yeniden Kuvayi Milliye heyecanıyla tüm Karacabey halkından İl Genel Meclisi adaylarımızı desteklemelerini bekliyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir