Durmak yok, hizmete devam!

Durmak yok, hizmete devam!
Karacabey Belediye Başkanı Ergün Koç ile AK Parti yöneticileri arasında Belediye Meclis üyelikleri konusunda patlak veren adaylık krizinin yankıları sürüyor.
Tarafların restleşmeye varan anlaşmazlıkları nedeniyle Başkan Koç’un istifa ettiği konuşulurken, AKP İlçe yöneticilerin Faruk Türe ile yola devam etme konusunda kararlı oldukları ileri sürüldü.
Başkan Koç ile AK Parti yöneticileri arasındaki iplerin tamamen koptuğu belirtilirken, Genel Merkez’den gelecek haber merakla bekleniyor.
Dün görüştüğümüz Belediye Baş-kanı Ergün Koç’un bir hayli neşeli olduğu görüldü. Görevinin başında olduğuna dikkat çeken Koç, “Durmak yok, hizmete devam” diyerek istifa etmeyeceğinin sinyalini verdi.
Sessiz bir gün geçiren AK Parti yöneticilerinden net bir açıklama gelmedi. Faruk Türe’yle yola devam etmek istedikleri belirtilen AKP yöneticilerinin, Genel Merkez’den gelecek haberler doğrultusunda hareket edecekleri dile getirildi.
Genel Merkez’in Ergün Koç’ta karar kılması halinde yönetimin ve birçok AK Parti yöneticisinin istifa edeceği söyleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir